Často kladené otázky

Koupelnové baterie

Zde naleznete užitečné rady a odpovědi na časté otázky týkající se koupelnových baterií hansgrohe. Níže vyberte požadovanou otázku a přečtěte si odpověď.

Z vodovodního kohoutku teče jen málo vody. Co mám dělat?

Příčinou malého průtokového výkonu může být znečištěný perlátor. Jeho čištění je podrobněji popsáno ve videu:

Mohu u vodovodního kohoutku hansgrohe ovlivnit pod jakým úhlem poteče z výtoku voda?

hansgrohe nabízí alternativně otočný standardní perlátor (č. pol.: 95400000) s vnějším závitem M24x1. Díky němu lze vodní proud nastavovat do všech stran pod úhlem 8°. Výměna a způsob fungování jsou ukázány ve videu:

Můj vodovodní kohoutek dokapává. Co mám dělat?

U baterií a sprch je krátkodobé dokapávání podmíněno fyzikálně a nejedná se o vadu výrobku, která by byla důvodem k výměně baterie nebo nároku na záruční opravu

Přípojky mojí baterie s instalací na stěnu netěsní. Co je příčinou?

Před montáží baterie je nutno dbát na to, aby S přípojky k vyrovnání různých rozměrů byly namontovány bez napětí a aby byly dodrženy stanovené montážní rozměry. Je nezbytně nutné používat originální těsnění, poškozená těsnění je nutno v případě potřeby vyměnit.

Elektrický vodovodní kohoutek: Jak mohu aktivovat čisticí režim vodovodního kohoutku tak, aby se neaktivoval senzor, resp. aby bylo možné vyčistit umyvadlo?

Aktivace čisticího režimu je popsána v montážním návodu přibaleném k výrobku, případně je ke stažení v našem elektronickém katalogu náhradních dílů.

Kulová kartuše baterie: Je nutné při provádění údržby kulové kartuše baterie vyměnit kulový ovladač?

Výměna kulového ovladače z nerezové oceli není nutná. Možné usazeniny lze z koule snadno odstranit, například syntetickou čisticí textilií.

Ohřívač vody: Během ohřívání kape z vodovodního kohoutku voda. Co mám dělat?

Během ohřívání v ohřívači vody může vzniknout přetlak, voda proto odkapává výtokem ven. Důvody jsou fyzikální, a nejedná se tedy o vadu výrobku, která by byla důvodem výměny baterie nebo zakládala záruční nároky.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.