Talis bathroom taps with intuitive Select push button.
42 Výsledky
hansgrohe ComfortZone

Více prostoru u umyvadla

hansgrohe vyrábí baterie v různých výškách. Takto si vyberete vhodnou baterii k Vašemu umyvadlu. Pro více komfortu, větší flexibilitu a radost z používání.

Klasická baterie pro moderní dobu

Páka nebo tlačítko Select? V obou případech se jedná o cenami ověnčený komfort

hansgrohe Talis s typickou kolíkovou rukojetí píše historie designu. Tato baterie ověnčená mnoha cenami prochází neustálým vývojem. Talis zahrnuje široký sortiment baterií pro sprchu, vanu, bidet a umyvadlo. Nevyniká pouze svým tvarem, ale i funkčností: Select znamená revoluci v ovládání u umyvadla a bidetu. Můžete s ní pohodlně pouštět a zastavovat tok vody. S Ecosmart snížíte spotřebu vody na pouhých 5l/min. A ComfortZone Vám nabízí různé výšky výtoku, tak aby odpovídaly Vašemu umyvadlu.

Talis S - moderní interpretace s kolíkovou rukojetí nebo tlačítkem Select

Pákové umyvadlové baterie Talis S se vyznačují svojí přirozeností. Jejich dolů nakloněný, kónický výtok odpovídá tělu baterie stejného tvaru, zatímco štíhlá kolíková rukojeť zaručuje pohodlné ovládání. Dokonalé tvary i v provedeních se dvěma rukojeťmi nebo v provedeních k montáži na stěnu. U vanových baterií zaujme volně stojící baterie i baterie pro montáž na vanový sokl - volitelně s integrovanou ruční sprchou. Sprchové baterie na omítku nebo pod omítku pak design odpovídajícím způsobem rozvíjí dál. Zcela bez páky si vystačí umyvadlová baterie Select S. Tlačítko Select zajišťuje maximální komfort a pomáhá šetřit vodu, neboť intuitivní ovládání stisknutím tlačítka usnadňuje vypínání. Tlačítko Select si užijete u umyvadel a bidetů. 

Talis E - elegantní, tvarově dokonalá a na přání
 s tlačítkem Select


Mírně se sbíhající tělo pákové umyvadlové baterie Talis E přechází v půvabný výtok s velkorysou plochou. Výtok a páku lemují precizní hrany. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro pákovou baterii s ComfortZone nebo pro nástěnnou baterii: Talis E vyzařuje kvalitu. Rozvlněné působící plochy najdete také u provedení pro vanu a sprchu. I zde Vám hansgrohe nabízí tlačítko Select: umyvadlové baterie Talis Select E se dají podle libosti ovládat prstem, paží nebo loktem.

Talis - štíhlá, jednoduchá, ověnčená cenami


Umyvadlové baterie Talis mají jednoduchý design a charakteristickou kolíkovou rukojeť jako původní model Talis S. Baterie pro umyvadlo jsou k dostání v provedení se 3 otvory, k montáži na stěnu, se sklopným nebo otočným výtokem. Jako sprchové nebo vanové baterie jsou k dostání v provedení na omítku nebo pod omítku.

Talis S - oblíbená klasika v původním tvaru


Talis S je štíhlá, funkční a cenově výhodná - je to perfektní vstup do světa kvalitních baterií pro umyvadlo, vanu
a sprchu.
Od roku 2002 je Talis S součástí sortimentu hansgrohe a dále píše svou úspěšnou historii. Baterie Talis S jsou
k dostání ve více provedeních, samozřejmě vždy s charakteristickou kolíkovou rukojetí.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: