Praktický a pěkný věšák na ručníky od hansgrohe.

Koupelnové příslušenství

Třídit podle
122  Výsledky
Více pohodlí při používání koupelny

Koupelnové doplňky od hansgrohe: styloví pomocníci větší pohodlí

Rafinované doplňky hansgrohe do koupelny přináší více kvality bydlení do posledního detailu. Vylepšete Vaší koupelnu kvalitními držáky na ručníky, dávkovači tekutého mýdla, poličkami, držáky na toaletní papír a dalšími praktickými doplňky. Tito promyšlení, praktičtí pomocníci se postarají o pořádek a svým moderním, nadčasovým designem se perfektně hodí ke všem sprchám a bateriím hansgrohe.

Výrazné prvky se skvělým designem a prvotřídními materiály 

Moderna? Klasika? Avantgarda? Zařiďte si svou koupelnu přesně ve Vašem stylu. Inspirací Vám mohou být styly od hansgrohe, které Vám nabídnou vhodné výrobky. Doplňky hansgrohe jsou pak už jen třešničkou na dortu. Jejich povrch, tvar nebo barva odpovídá designovému stylu příslušné produktové řady. Ať v povrchové úpravě chrom nebo kartáčovaný nikl - můžete vybírat. Koupelnové doplňky hansgrohe jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, koneckonců musí vydržet časté používání.

Držáky na toaletní kartáč mají kovový držák a samy jsou vyrobeny z mosazi a křišťálového skla respektive z keramiky. Tyto kombinace materiálů naleznete také u misek na mýdlo, dávkovačů tekutého mýdla a nádobek pro ústní hygienu. Díky tomu jsou krásné a snadno se udržují. Věšáky na ručníky a osušky také připevníte na stěnu kovovým držákem. Tyče samotné jsou z robustní mosazi. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro jednoduchý věšák na ručníky nebo otočný, dvouramenný: s funkčními koupelnovými doplňky od hansgrohe máte vše důležité vždy po ruce.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.