Úspora vody v koupelně

hansgrohe EcoSmart šetří vodu a peníze

Sprchy a baterie hansgrohe vybavené technologií EcoSmart spotřebují méně vody než běžné produkty hansgrohe. Nižší spotřeba vody navíc vede k poklesu spotřeby energie. Jedno s druhým pak znamená menší emise CO2 a nižší náklady. Technologie EcoSmart prospívá tedy životnímu prostředí i vaší peněžence.

Na vašem vyúčtování za vodu a energie uvidíte, jak efektivně EcoSmart pracuje

Technologie hansgrohe EcoSmart je ukrytá uvnitř vašeho výrobku hansgrohe. Její efekt však nepřehlédnete. EcoSmart se totiž postará
o rozsáhlé úspory, a to je dobré nejen pro ekologickou bilanci při spotřebě zdrojů, ale také pro vaše vlastní vyúčtování.

Ruční sprcha Pulsify s technologií EcoSmart a bez ní.
Nová ruční sprcha Pulsify je k dostání ve variantě EcoSmart (na obrázku vpravo). I přes menší objem vody je mikrojemný proud PowderRain plný a blahodárný.

Co vám přinese technologie EcoSmart:

  • Snížení spotřeby vody u ručních a horních sprch až na 8 l/min. (ekologické „Green“ varianty sprch hansgrohe spotřebují dokonce jen 6 l/min.).
  • Baterie hansgrohe na umyvadle a vaně spotřebují standardně jen 5 litrů vody za minutu (výrobky EcoSmart+ spotřebují dokonce jen 4 l/min při tlaku 3 bary).
  • Klesající spotřeba teplé vody a s tím spojená nižší spotřeba energie a nižší náklady.
  • Nižší emise CO2 díky nižší spotřebě energie.
  • Konstantní průtok i při kolísání nebo nízkém tlaku vody.

Takto funguje technologie EcoSmart od hansgrohe u ručních sprch:

Potěšení ze sprchování s dobrým svědomím

Sprchování patří k našim nejoblíbenějším rutinám, ať už se potřebujeme probrat nebo naopak zrelaxovat. Už jste se sami sebe také někdy zeptali, co všechno to obnáší? Díky kalkulátoru úspory vody máte po ruce online nástroj, který vám během chvilky zjistí, kolik vody a energie můžete ušetřit, když budete využívat technologii hansgrohe EcoSmart. Na cestě
k udržitelnosti se počítají i malé krůčky. Vykročte tedy správným směrem
a vypočítejte si, kolik můžete potenciálně ušetřit:

ke kalkulátoru úspory vody

Udělejte pro přírodu i sebe něco dobrého – šetřete vodou u umyvadla

Technologie EcoSmart od hansgrohe šetří vodu v koupelně.
Nová řada baterií Rebris spotřebuje s technologií EcoSmart+ jen 4 l/min při tlaku 3 bary.

Díky technologii EcoSmart se spotřeba vody u všech umyvadlových baterií hansgrohe sníží asi na 5 litrů za minutu. Výrobky EcoSmart+ spotřebují dokonce jen 4 l/min při tlaku 3 bary. Jak je to možné? Řešení spočívá ve speciálním omezení průtoku. Z baterie teče méně vody, a ta je obohacena vzduchem, takže přináší plný a sytý prožitek. Perlátor EcoSmart je integrován do výtoku umyvadlové baterie.

O konstantní výkon a silný vodní proud i v případě kolísání tlaku vody se postará tzv. „přesný elastomer“. Ten omezuje průtok a konstantně tak šetří vodu z vodovodu.

Takto funguje EcoSmart od hansgrohe u baterií:

Objevujte výrobky hansgrohe s technologií EcoSmart:

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.