Man tests hansgrohe shower.
hansgrohe naživo

Vyzkoušejte naše sprchy a baterie

Krásné produkty přitahují pozornost. Každý by si je rád vyzkoušel na vlastní kůži. Ať nás najdete kdekoliv, měli by jste vědět, že nadšení pro hansgrohe je nakažlivé. Pak možná zjistíte, že budete chtít od nás jeden nebo více výrobků. Nejlépe okamžitě. Proto Vám doporučujeme před samotnou koupí návštěvu specializovaného prodejce. 

Kde můžete vyzkoušet naše produkty?

Sportovní nadšenci, kteří ocení hlubokou relaxaci po špičkovém výkonu. Ať už se jedná o triatlon, cyklistiku nebo běžecké závody - hansgrohe ShowerTruck je součástí mnoha sportovních událostí. Přečtete se více o tom, kde se můžete s naším ShowerTruckem setkat a vyzkoušet tak na vlastní kůži naše sprchy. 

Cestovatelé a turisté: Chystáte se na dovolenou do našeho regionu, do samotné kolébky vzniku firmy Hansgrohe ve Schwarzwaldu v Německu? Velmi rádi Vás uvítáme v naší Aquademii v Schiltachu. Zde můžete okusit naše výrobky přímo na vlastní kůži. V Showerworldu Vás přivítá mnoho našich sprch a vy si tak můžete vybrat tu, která Vám nejlépe pasuje.

Chystáte se renovovat koupelnu, toužíte po změně? Zeptejte se Vašeho specializovaného prodejce, který Vám jistě rád poradí a a představí naše výrobky. 
 

Relaxing moments with hansgrohe

The BORA-hansgrohe cycling team at a race.
Několikanásobný mistr světa Peter Sagan si užívá relaxaci s ruční sprchou Raindance Select S 120 od hansgrohe: motivace před závodem, odměna po něm.

Sprchujte se jako vítěz!

Buďte jako cyklisté týmu Bora-hansgrohe: vychutnejte si další výzvu s osvěžující sprchou od hansgrohe a po vrcholovém výkonu si dopřejte hlubokou relaxaci. Prožijte dvojitý pocit motivace a zároveň vítězství ve vlastní koupelně, tak jako se cítí špičkový sportovci. Zjistěte více o cyklistickém týmu BORA-hansgrohe
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.