Mobilní sprchy hansgrohe na profesionální úrovni

Mobilní sprchy: hansgrohe ShowerTruck

ShowerTrucky značky Hansgrohe poskytují potěšení z vody na cestách. Najdete v nich až 20 sprch. Navštivte sportovní akci ve Vašem okolí  a zažijte produkty hansgrohe na vlastní kůži. Na této stránce najdete také informace o výrobcích, pokud jste již okusili sprchování v našem ShowerTrucku a nyní hledáte sprchu dle svého výběru.


Spolupráce s běžeckou ligou RunCzech


Stejně jako v předchozích letech i v roce 2019 společnost Hansgrohe organizačně podpoří běžeckou ligu RunCzech svou účastí se sprchovým kamionem ShowerTruck. 

Závody běžecké ligy RunCzech se mohou pyšnit zlatou známkou Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF). Ocenění tak řadí závody mezi nejprestižnější světové běžecké události. 

Letos se s Hansgrohe ShowerTruckem můžete setkat na závodech:
 
  • 5.5. 2019 Volskwagen Maraton Praha
Přímo ke sprchám

Podívejte se zblízka na náš ShowerTruck!

Už jste se setkali s ShowerTruckem?

Vysprchovat se po sportu může být zážitek: ve vodě zapomenete na veškerou námahu, krásně Vám uvolní napjaté svaly a v tu chvíli začíná ta pravá relaxace. Není divu, že nejste schopni si zapamatovat název sprchy, která Vám tento prožitek nabídla. Níže najdete většinu našich produktů, kterými jsou vybaveny všechny naše ShowerTrucky. Rozpoznejte, která se Vám nejvíce zamlouvala. 
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.