hansgrohe CoolContact

Termostaty s chladným povrchem: více bezpečí v koupelně

hansgrohe CoolContact zamezuje zahřátí termostatu a sprchování je díky tomu ještě bezpečnější. Dotyk baterie, které jsou vybaveny touto technologií chlazení, je vždy příjemný. Toto další plus pro „vnitřní“ bezpečnost zamezí bolestivým dotykům a popáleninám. Vyplatí se zejména v případě, jsou-li v domácnosti děti. 

hansgrohe vanový termostat s chladným povrchem.
Sáhněte si prosím: s technologií CoolContact od hansgrohe zůstane povrch Vašeho termostatu vždy příjemně chladný. Důvod: kontrolované vedení vody.

CoolContact zamezuje zahřátí povrchu termostatu 

S technologií CoolContact od hansgrohe jsou zvědavé ručičky objevitelů chráněny a nebezpečí nehrozí ani při nejistém sahání po baterii. Díky této bezpečnostní technologii je studená voda, která proudí z potrubí do termostatu, cíleně vedena na povrch. Povrch termostatu tak zůstane stále příjemně chladný. Horká voda se vůbec nedostane do jeho blízkosti. Každý člen rodiny se tak může ve sprše a vaně pohybovat bez starostí.

Jak to funguje: kontrolované vedení vody

Přitékající studená voda je v základním tělese termostatu vedena tak, že proudí přímo podél celé čelní a horní stěny. Protéká zprava doleva - ve směru kartuše termostatu. Horká voda je vedena z přípojky ve stěně přímo a bez oklik do kartuše. Smíchaná voda teče, obklopená studenou vodou, ven z kartuše, doprava k výtoku. A sice podél zadní a spodní stěny.

NOVINKA: Ecostat E - pohodové sprchování pro celou rodinu

Značka hansgrohe vložila svou inovativní technologii do vysoce kvalitního designového termostatu: jménem Ecostat E. Tato baterie pro sprchu a vanu přesvědčí svým bezpečným vnitřním životem a tvarem v podobě SoftCube, to znamená v podobě: geometrických tvarů s jemně zaoblenými hranami. Snadné ovládání rukojetí a jasné popisky vychází vstříc zejména dětem a seniorům. Dodatečná bezpečnostní pojistka na baterii Ecostat E: funkce SafetyStop pro nastavitelné omezení teploty. S ní nemůže být teplota ve sprše a vaně příliš horká.

NOVINKA: Croma E - Vaše koupelna bude krásnější, bezpečnější a pohodlnější

Ecostat E promění sprchování s novými Croma E Showerpipes v bezpečný zážitek. A navíc sympatický, neboť solidní klasik mezi sprchami od hansgrohe - Croma - dostala vysoce moderní SoftCube háv. S čistými plochami a jemně zaoblenými rohy je horní a ruční sprcha stejně příjemná na dotek i na pohled. Croma E je symbolem svěžího designu, intuitivního ovládání, promyšlené funkce a atraktivní ceny - a je ideální pro rodinnou koupelnu.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.