Více objemu, více příjemných zážitků

Zažijte vodu jinak - díky AirPower
si bez obav dopřejte dlouhé sprchování

S technologií AirPower od hansgrohe si můžete dopřát ještě více potěšení z vody a přitom snížit její spotřebu. Technologie AirPower obohacuje vodu vzduchem. Díky tomu působí každá kapka objemněji, vydatněji a lehčeji. Výsledkem je příjemnější pocit, kdykoliv se v koupelně dotknete vody. A šetrnější využívání vody. Díky síle vzduchu totiž vodu používáte úsporněji.

hansgrohe AirPower: větší zážitky s menším množstvím vody

Úsporná sprchová hlavice s technologií hansgrohe AirPower.
Lepší než voda. Směs vody a vzduchu sníží spotřebu vody a více pohladí Vaši kůži.

Protože vzduch je k dispozici v hojném množství, cenná voda však ne, vyvinuli inovátoři z Hansgrohe ve vlastní proudové laboratoři průlomovou technologii: AirPower. S touto technologií si dopřejete pohodlí a zároveň budete šetřit vodu.

Princip je jednoduchý, ale geniální. Přes proudový disk sprchy je ve velké ploše nasáván vzduch, který se mísí s vodou. Kapky obohacené vzduchem jsou citelně lehčí a měkčí. To Vám nejen zpříjemní sprchování, nýbrž také sníží spotřebu vody. Díky technologii AirPower si vodu budete užívat v té nejkrásnější podobě - zcela bez obav.

Jedinečné sprchování s AirPower

Zatímco každý kapka hebce stéká po Vašem těle, její účinek je fantastický - sprchový déšť vytvořený technologií AirPower zahalí Vaše tělo do pocitu blaha. Tímto skvělým efektem je vybavena celá řada výrobků od hansgrohe - horní a ruční sprchy, sprchové systémy a umyvadlové baterie.

My u hansgrohe si jsme totiž přesvědčeni, že každá kapka se počítá. Proto se snažíme pomoci Vám při šetření vodou a energiemi. Mezi našimi koupelnovými výrobky s inovativními technologiemi máte rozsáhlý výběr sprch s technologií AirPower. Chcete se také vědět, které sprchové proudy používají AirPower od hansgrohe? Perlivý zážitek s technologií AirPower Vám přináší sprchové proudy Rain Air XL a Rain Air.

Tady se dozvíte, jak AirPower u sprch od hansgrohe funguje:

Úsporná baterie s technologií AirPower od hansgrohe.
Technologie AirPower od hansgrohe umístěná u výtoku z baterií je v nepřetržitém nasazení pro Vaše pohodlí a nižší spotřebu vody.

hansgrohe AirPower: ještě lepší voda - i u umyvadla

Mnoho umyvadlových baterií od hansgrohe je vybaveno technologií AirPower. Stačí pohled na vodu vytékající z kohoutku a je jasné, jaké výhody AirPower přináší. AirPower tiše a spolehlivě zvětšuje objem každé kapky a snižuje také nepříjemné stříkání vody. Mytí rukou, vlasů nebo péče o citlivou dětskou pokožku - sametově hebké kapky jsou zkrátka příjemné.

Takto funguje AirPower od hansgrohe u baterií:

Objevujte výrobky hansgrohe s technologií AirPower:

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.