Jak v tropickém ráji

Neomezený komfort v přírodní koupelně
se sprchou v úrovni podlahy

Moderní koupelna s dešťovou sprchou a přirozeně velkorysým řešením prostoru. Váš všední den naplní tropickou hojností vody. Otevřená architektura ruší hranice a nabízí široký prostor pro Váš wellness program. Pozornost se v koupelně soustředí na sprchový systém. Nabízí mnoho variant, utváří prostor a je zdrojem čirého potěšení z vody.

Koupelna se sprchou v úrovni podlahy a otevřeným designem.
Hojnost tropů ve velké koupelně

Velkorysá volnost pohybu v moderní koupelně s dešťovou sprchou v úrovni podlahy

Přejete si velkou koupelnu jako přirozený životní prostor pro Váš odpočinek od všedního dne? Dopřejte si relaxaci a užijte si zážitek z hojnosti vody v moderní koupelně s dešťovou sprchou. Otevřeným prostorovým řešením vytvoříte místo pro rozmanitou wellness oázu. Zeleň vytváří přírodní atmosféru a klidová zóna s křeslem zve
k relaxaci. Dlouhé pohledové osy směřují pohled do velkorysého prostoru. Sprcha v úrovni podlahy navíc ruší jakákoliv omezení volnosti pohybu. Centrem celého prostoru je propracovaný sprchový systém, který zve
k požitku z hojnosti vody.

Čiré potěšení z vody s komfortem velkého sprchového systému

Dešťová sprcha podtrhuje přirozený design koupelny. Ústředním prvkem otevřené koncepce prostoru jsou sprchové systémy od hansgrohe, které mu propůjčují strukturu. Showerpipe Rainmaker Select patří mezi dešťové sprchy, které díky své inteligentní technologii nabízí ergonomický komfort a požitek vody v mnoha variantách.
Ať v nové či v renovované koupelně. Horní sprcha se díky svému disku vodních paprsků s bílým podkladem harmonicky integruje do prostoru. V kombinaci se štíhlým chromovým rámem působí design elegantně a lehce.

Velká dešťová sprcha v přírodní koupelně

Akcent v přirozeném prostředí koupelny: Showerpipe Rainmaker Select od hansgrohe přesvědčí puristickou elegancí a hýčká potěšením z vody.

Velká dešťová sprcha v chromu s horní a ruční sprchou.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.