Větší pracovní rozsah u dřezu

Snadno a pohodlně: kuchyňské baterie
s vytahovací sprchou a sBoxem
od hansgrohe

Používejte vodu cíleně a udělejte si radost tvarově krásnou technologií v srdci Vaší kuchyně. Baterie umístěná vedle dřezové jednotky s vytahovací sprchou nabízí podstatně větší rozsah otáčení. Navíc můžete využívat různé druhy proudu nebo vodu pouštět stiskem tlačítka. To je efektivní multitasking u dřezu. Vše vylepšíte ještě chytrým sBoxem od hansgrohe.

Díky sBoxu je vše snazší

Kuchyňské baterie od hansgrohe s vytahovací sprchou nabízí podstatně větší flexibilitu při používání vody u dřezu. A mají krásný tvar.

  • Vytahovací sprcha nebo vytahovací výtok podstatě zvětšují Váš pracovní dosah u dřezu; v kombinaci s sBoxem dokonce až o 76 cm.
    To je praktické například při zalévání květin nebo plnění vysokých váz.
  • Vytahovací hadice v kombinaci s možností natočení podstatně zefektivňuje práci u dvojitého dřezu.
  • Díky magnetickému držáku MagFit je hadice vedena bezhlučně zpět a vrátí se zpět na střed trubky.

Sprcha nebo výtok? Můžete si vybrat

U kuchyňských baterií od hansgrohe s vytahovací funkcí si můžete vybrat ze dvou možností, jak používat vodu u dřezu. Podle Vašich preferencí si můžete vybrat:

  • vytahovací sprchu s jednoduchým přepínáním mezi dvěma druhy proudu. Normálním proudem rychle a přesně naplníte i velké hrnce a nádoby. Sprchový proud se hodí pro pečlivé čištění a omývání ovoce, zeleniny nebo ryb. Ovládání je ergonomické, neboť druh proudu můžete přepnout jednou rukou, zatímco voda teče;
  • vytahovací výtok pro intuitivní ovládání funkcí Select. Vodu pohodlně a jednou rukou pustíte a zastavíte stiskem tlačítka: můžete k tomu dokonce použít i hřbet ruky nebo loket. Rukojeť baterie přitom zůstává otevřená a udržuje teplotu i množství vody konstantní.

Všechny kuchyňské baterie s vytahovací funkcí

Vytahovací sprchu lze ovládat velmi snadno

hansgrohe sBox: pro pořádek ve skříňce pod dřezem

Při pohledu do klasické skříňky pod dřezem zjistíme, že tam na malém prostoru najdeme mnoho potřeb do kuchyně a domácnosti, od prostředku na mytí nádobí po kbelík. To všechno může snadno stát v cestě hadici Vaší vytahovací sprchy. sBox tomu udělá konec, protože se postará o praktické uspořádání. Hadici lze z boxu snadno vytáhnout a zase ji snadno zasunout zpět. V sBoxu se nezasekne ani nepoškodí. Hadice je vedena zcela tiše a je uvnitř sBoxu chráněna před překážkami, které by rušily její fungování.

Box s dlouhou životností a snadnou montáží

sBox tedy nabízí komfort při každodenním používání vytahovací sprchy nebo hadice. Bezpečná ochrana v boxu je zárukou, že hadice zůstane dlouho funkční. Místo na sBox se najde i v té nejmenší skříňce. Box je plochý a jeho výška je pouze 52 cm, díky tomu se vejde i do malého prostoru, do roku nebo nízké dolní skříňky.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.