Tipy pro modernizaci

Snadná renovace vaší koupelny. Pro trvalé pohodlí

Potřebovala by vaše koupelna osvěžit? Design, technologie, ale i nároky na pohodlí se mění. Možná jste se také začali zaobírat problematikou udržitelnosti. Pro renovaci koupelny v souladu s moderní dobou je zkrátka mnoho důvodů, a přitom můžete využít stávající stavební situaci. Jak přitom postupovat co nejlépe, se dočtete krok za krokem ve white paperu hansgrohe.

Die Linien Raindance und Crometta im Vergleich.
Svěží vítr do koupelny – stačí nová ruční sprcha, umyvadlová baterie nebo sprchový termostat a váš domov získá moderní vzhled i pohodlí.

Poradce pro úspěšnou renovaci stávající koupelny

Chcete krásnější koupelnu? Nechte své nápady volně plynout. Možnosti sahají od drobnějších úprav v podobě čerstvého barevného kabátu, lepšího osvětlení a pořízení moderní ruční sprchy až po ohromující efekt „předtím – potom“. Umyvadlu vdechne nový život už pouhá výměna baterie – její montáž je přitom skoro stejně snadná, jako v případě věšáku na ručníky nebo poliček.

Tomu, kdo se chce pustit do renovace koupelny, se v hlavě rojí spousta otázek: Jak to mám všechno udělat a na co nesmím v žádném případě zapomenout? Náš white paper vás smysluplně provede všemi kroky plánování koupelny, vyjasní některé technické aspekty a prozradí vám, kdo vám může s vaší koupelnou snů pomoci.

Krok za krokem ke koupelně snů    

​​​​​​​Ve své staré koupelně jste si už určitě někdy říkali, co všechno vám vadí a co byste si nejvíc přáli. Nesmíme zapomenout také na to, jakou náročnost – včetně té finanční – si dokážete představit. Tento white paper vám řekne, co všechno vás při renovaci čeká a postupně se bude věnovat všem důležitým bodům:
​​​​​​​
  • Na co je nutné myslet předem: Kdo koupelnu používá a co mají tito uživatelé nejraději? Pohodlnou sprchu nebo poležení ve vaně? Myslete také na zdraví a na požadavky v budoucnu, stejně jako na prostorové podmínky.
  • Sbírání nápadů: Kde najdu inspirativní koupelny a atraktivní výrobky, když budu chtít zrenovovat koupelnu? White paper vám to prozradí.
  • Dobrá příprava na rozhovor s prodejcem: ve white paperu najdete kontrolní seznam, s jehož pomocí budete mít při rozhovoru s profesionálem po ruce všechny důležité informace.
  • Jak vlastně probíhá odborné plánování koupelny? Přečtěte si k tomuto tématu rozhovor s odborníkem a zjistěte, jak vám kompetence odborného plánovače koupelen mohou pomoci.
  • Nebojte se staveniště: white paper vám poradí, jak se vyhnout nepříjemnostem i nečistotám, až se budou vaše sny o nové koupelně měnit ve skutečnost. 

Velké či malé řešení? Renovace podle rozpočtu

Nejprve si stanovte rozpočet, zůstaňte však otevření i vůči „plánu B“. Kompetentní poradenství u prodejce vám totiž ukáže možnosti, na které jste možná vůbec nepomysleli. Jedno je jisté – modernizace koupelny s kvalitními výrobky značky hansgrohe je investice s dlouhou životností. Společnost hansgrohe vám navíc nabízí 15letou záruku dostupnosti náhradních dílů. Zamyslete se i nad postupnou sanací. Jednotlivé přestavby mohou za určitých okolností získat státní podporu. Zjistěte si příslušné informace.
Sprcha v úrovni podlahy se systémem Showerpipe Crometta.
Sprcha v úrovni podlahy je při modernizaci koupelny velmi oblíbená. Systém Showerpipe Crometta se hodí zejména pro renovaci, k jeho montáž lze totiž použít staré přípojky.

Stylová renovace koupelny s chytřejší technologií

Náš tip: Rozhodněte se pro jeden styl, abyste pak mohli snadněji vybírat z designů baterií. U značky hansgrohe naleznete koupelnové výrobky ve stylech „Avantgarde“, „Modern“ a „Classic“. Vybíráte tedy ze systému, ve kterém se k sobě všechno navzájem hodí. Nové výrobky hansgrohe lze kombinovat i s těmi stávajícími, takže si můžete být jisti, že výsledkem renovace vaší koupelny bude harmonický design.

Krásnější sprcha, pohodlná i v budoucnu

Zjistěte si také informace o inovativních technologiích, v oblasti koupelen se toho totiž hodně změnilo. hansgrohe vám nabízí výběr koupelnových výrobků, které jsou jako stvořené pro renovaci. Patří k nim sprchové systémy a sprchové sady. Větší pohodlí ve sprše nabízí také výměna baterie instalované na stěnu za ShowerTablet hansgrohe s odkládací plochou – a to bez náročné sanace.

Je třeba zohledňovat i budoucí požadavky uživatelů koupelny? Mnoho koupelnových inovací se velmi dobře hodí pro vícegenerační koupelnu. Postaráte se tak pro lepší ergonomii a bezpečnost, a to i prostřednictvím malých kroků. Zvažujete sprchu v úrovni podlahy namísto starého řešení se schůdkem? Můžete zrealizovat i tuto investici a zajistit tak, že vaše koupelna bude pohodlná a bezpečná i v budoucnu. Upozorňujeme, že tato varianta zahrnuje rozsáhlejší plánování.

Renovace a zachování adaptability koupelny

Ať už se rozhodnete jakkoli, s výrobky hansgrohe si budete moci užívat maximální značkovou kvalitu, dlouhou životnost a dostupnost náhradních dílů. Při sanaci s využitím systému iBox universal budete připraveni i na případnou změnu potřeb a požadavků – když si nainstalujete tuto podomítkovou technologii, můžete se pak ještě vždy rozhodnout, který typ ovládání na ni připojíte. Nebo můžete později přejít na jinou designovou řadu hansgrohe a technologie za stěnou zůstane jednoduše beze změny.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.
Z důvodu současné koronavirové situace showroom uzavřen.