Tipy pro modernizaci

Snadná renovace vaší koupelny. Pro trvalé pohodlí

Potřebovala by vaše koupelna osvěžit? Design, technologie, ale i nároky na pohodlí se mění. Možná jste se také začali zaobírat problematikou udržitelnosti. Pro renovaci koupelny v souladu s moderní dobou je zkrátka mnoho důvodů, a přitom můžete využít stávající stavební situaci. Jak přitom postupovat co nejlépe, se dočtete krok za krokem ve white paperu hansgrohe.

Svěží vítr do koupelny – stačí nová ruční sprcha, umyvadlová baterie nebo sprchový termostat a váš domov získá moderní vzhled i pohodlí.

Poradce pro úspěšnou renovaci stávající koupelny

Chcete krásnější koupelnu? Nechte své nápady volně plynout. Možnosti sahají od drobnějších úprav v podobě čerstvého barevného kabátu, lepšího osvětlení a pořízení moderní ruční sprchy až po ohromující efekt „předtím – potom“. Umyvadlu vdechne nový život už pouhá výměna baterie – její montáž je přitom skoro stejně snadná, jako v případě věšáku na ručníky nebo poliček.

Tomu, kdo se chce pustit do renovace koupelny, se v hlavě rojí spousta otázek: Jak to mám všechno udělat a na co nesmím v žádném případě zapomenout? Náš white paper vás smysluplně provede všemi kroky plánování koupelny, vyjasní některé technické aspekty a prozradí vám, kdo vám může s vaší koupelnou snů pomoci.

Krok za krokem ke koupelně snů    

​​​​​​​Ve své staré koupelně jste si už určitě někdy říkali, co všechno vám vadí a co byste si nejvíc přáli. Nesmíme zapomenout také na to, jakou náročnost – včetně té finanční – si dokážete představit. Tento white paper vám řekne, co všechno vás při renovaci čeká a postupně se bude věnovat všem důležitým bodům:
​​​​​​​
  • Na co je nutné myslet předem: Kdo koupelnu používá a co mají tito uživatelé nejraději? Pohodlnou sprchu nebo poležení ve vaně? Myslete také na zdraví a na požadavky v budoucnu, stejně jako na prostorové podmínky.
  • Sbírání nápadů: Kde najdu inspirativní koupelny a atraktivní výrobky, když budu chtít zrenovovat koupelnu? White paper vám to prozradí.
  • Dobrá příprava na rozhovor s prodejcem: ve white paperu najdete kontrolní seznam, s jehož pomocí budete mít při rozhovoru s profesionálem po ruce všechny důležité informace.
  • Jak vlastně probíhá odborné plánování koupelny? Přečtěte si k tomuto tématu rozhovor s odborníkem a zjistěte, jak vám kompetence odborného plánovače koupelen mohou pomoci.
  • Nebojte se staveniště: white paper vám poradí, jak se vyhnout nepříjemnostem i nečistotám, až se budou vaše sny o nové koupelně měnit ve skutečnost. 

Velké či malé řešení? Renovace podle rozpočtu

Nejprve si stanovte rozpočet, zůstaňte však otevření i vůči „plánu B“. Kompetentní poradenství u prodejce vám totiž ukáže možnosti, na které jste možná vůbec nepomysleli. Jedno je jisté – modernizace koupelny s kvalitními výrobky značky hansgrohe je investice s dlouhou životností. Společnost hansgrohe vám navíc nabízí 15letou záruku dostupnosti náhradních dílů. Zamyslete se i nad postupnou sanací. Jednotlivé přestavby mohou za určitých okolností získat státní podporu. Zjistěte si příslušné informace.
Sprcha v úrovni podlahy se systémem Showerpipe Crometta.
Sprcha v úrovni podlahy je při modernizaci koupelny velmi oblíbená. Systém Showerpipe Crometta se hodí zejména pro renovaci, k jeho montáž lze totiž použít staré přípojky.

Stylová renovace koupelny s chytřejší technologií

Náš tip: Rozhodněte se pro jeden styl, abyste pak mohli snadněji vybírat z designů baterií. U značky hansgrohe naleznete koupelnové výrobky ve stylech „Avantgarde“, „Modern“ a „Classic“. Vybíráte tedy ze systému, ve kterém se k sobě všechno navzájem hodí. Nové výrobky hansgrohe lze kombinovat i s těmi stávajícími, takže si můžete být jisti, že výsledkem renovace vaší koupelny bude harmonický design.

Krásnější sprcha, pohodlná i v budoucnu

Zjistěte si také informace o inovativních technologiích, v oblasti koupelen se toho totiž hodně změnilo. hansgrohe vám nabízí výběr koupelnových výrobků, které jsou jako stvořené pro renovaci. Patří k nim sprchové systémy a sprchové sady. Větší pohodlí ve sprše nabízí také výměna baterie instalované na stěnu za ShowerTablet hansgrohe s odkládací plochou – a to bez náročné sanace.

Je třeba zohledňovat i budoucí požadavky uživatelů koupelny? Mnoho koupelnových inovací se velmi dobře hodí pro vícegenerační koupelnu. Postaráte se tak pro lepší ergonomii a bezpečnost, a to i prostřednictvím malých kroků. Zvažujete sprchu v úrovni podlahy namísto starého řešení se schůdkem? Můžete zrealizovat i tuto investici a zajistit tak, že vaše koupelna bude pohodlná a bezpečná i v budoucnu. Upozorňujeme, že tato varianta zahrnuje rozsáhlejší plánování.

Renovace a zachování adaptability koupelny

Ať už se rozhodnete jakkoli, s výrobky hansgrohe si budete moci užívat maximální značkovou kvalitu, dlouhou životnost a dostupnost náhradních dílů. Při sanaci s využitím systému iBox universal budete připraveni i na případnou změnu potřeb a požadavků – když si nainstalujete tuto podomítkovou technologii, můžete se pak ještě vždy rozhodnout, který typ ovládání na ni připojíte. Nebo můžete později přejít na jinou designovou řadu hansgrohe a technologie za stěnou zůstane jednoduše beze změny.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.