Plánováno pro více generací

Koupelna pro více generací: benefit dnes
i v budoucnu

Přejete si koupelnu, která je připravena na budoucnost? Která bude pohodlná i tehdy, změní-li se Vaše individuální nároky a životní situace? Značka hansgrohe nabízí zaručené rady, jak naplánovat atraktivní vícegenerační koupelnu, která usnadní život lidem každého věku.
A nezáleží na tom, jestli jste mladá rodina, single nebo senior.

Naplánujte koupelnu i do budoucnosti

Život je změna. Stačí malé zranění při sportu a hned je potřeba pomoc ve všedním dni. Stejně tak stárnutí může používání koupelny výrazně ztížit. I děti mají specifické ergonomické nároky, zcela jiné než dospěli. A jedno je jisté: životní situace se mění. Možná už jste přemýšleli o tom, jak můžete dlouhodobě zajistit lepší ovládání a vyšší bezpečnost ve Vaší koupelně, zkrátka jak by mohla vypadat Vaše koupelna, která splní nároky budoucnosti.

Vaše koupelna bude držet krok se životem

Úkolem vícegenerační koupelny je zajistit její pohodlné používání všem bez rozdílu věku. Ne náhodou by měly plány na takovouto koupelnu začít sprchovým koutem v úrovni podlahy. Bezbariérový přístup je skutečnou přidanou hodnotou pro starší i mladší ročníky. Co dál? Jasné členění
s protiskluzovými povrchy a dostatkem místa na pohyb. Koupelna bez nebezpečných hran bude vyhovovat dětem, které v koupelně rády řádí. Také je potřeba myslet na dobré osvětlení, které umožní dobrou orientaci a bezpečné ovládání techniky. S orientačním nočním světlem je koncepce osvětlení kompletní.

Koupelna s budoucností by měla být bezbariérová.
Bezpečná a pěkná: skleněná zástěna nechává sprchový kout v úrovni podlahy otevřený na obou stranách. Ve sprše je umístěno madlo a sedátko \\(zástěna, vanička HÜPPE GmbH\\).
“Pohodlí v koupelně pro všechny
se netýká pouze architektury.
I všechny funkce by měly být snadno dostupné a ovladatelné.”
Christian Wadsack, interiérový designér a odborný referent pro oblast koupelen

Vícegenerační koupelna: fit pro dnešek i zítřek

V sortimentu společnosti Hansgrohe máte k dispozici mnoho inovativních produktů, které obohatí Vaši koupelnu pro budoucnost - ať při instalaci sprchy v úrovni podlahy, v novostavbě nebo při renovaci. Pro Hansgrohe jako nositele ocenění za design v odvětví sanitární techniky je věcí cti, aby bezpečné výrobky byly také krásné. Pro Vás to znamená, že můžete vytvořit koupelnu s nadčasově moderními akcenty.

  • Komfort obsluhy: stisknout je snazší než otočit. Výrobky s technologií Select nabízí intuitivní a ergonomické ovládání pro všechny. Nazýváme to: radost stiskem tlačítka.
  • Velké, intuitivně srozumitelné symboly, například na sprchové termostatické baterii instalované na omítku ShowerTablet Select nebo
    u podomítkového termostatu RainSelect jsou pro uživatele koupelny každého věku jako stvořené. Požadovaný spotřebič zvolíte bezpečně pomocí tlačítka - aniž byste museli luštit miniaturní popisky. Skutečný komfort i pro ty, kdo nosí brýle.
  • Bezpečné stání pod sprchou: Unica Comfort je sprchová tyč, které se lze přidržet a má certifikát bezpečnosti. Doplňky ke sprchové tyči (madlo Comfort, opěrka nohy Comfort) jsou chytří pomocníci pro všední den - například při holení nohou. A na praktické umělohmotné poličce je šampon a sprchový gel vždy po ruce.
  • Na příjemnou teplotu je spolehnutí. S termostatickou baterií od hansgrohe jste chráněni před nepříjemnými překvapeními pod sprchou. Postará se o omezení teploty a ochranu proti opaření. A to je dobrý pocit, zejména sprchují-li se děti a senioři.
  • Pohodlí v každé výšce. U hansgrohe najdete baterie různých výšek pro různé účely: ComfortZone ladí s různými typy umyvadel
    bez rozstřikování vody. Doporučíme Vám více než 10 000 otestovaných kombinací baterií a umyvadel.
  • Prodlouženou rukojeť pro zvláštní požadavky, například pro mytí vsedě, najdete u umyvadlové baterie Focus Care.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.