Certifikovaná stabilita pro všechny generace

Unica Comfort: madlo a sprchová tyč - spojeny do jednoho výrobku

Chcete Vaši koupelnu vybavit pro všechny generace? Se sprchovou tyčí a  madlem Unica Comfort, které mají TÜV certifikaci, včetně praktických doplňků, můžete skvěle renovovat, dovybavit a plánovat do budoucnosti. A to zejména tehdy, pokud v domácnosti žijí senioři, děti nebo osoby s pohybovým omezením. Sprchová tyč, madlo a opěrka na nohy jsou velmi moderní a vyhoví všem požadavkům.

Bezpečná a estetická sprchová sada pro celou rodinu.
Nová série Unica Comfort slibuje pohodlí a bezpečnost s certifikátem TÜV
pro všechny generace.

Vyšší bezpečnost
a stabilita pro celou rodinu

Naše potřeby v koupelně se mění v závislosti na životní etapě. Děti přijdou – a zase odejdou. Omezení pohyblivosti mohou změnit naše běžné činnosti. S rostoucím věkem ztrácíme jistotu nebo s námi žijí rodiče vyžadující péči. V jednotlivých obdobích však nechceme znovu předělávat celou koupelnu. Chceme však zachovat pěkný design a pohodlné ovládání.

Nová sprchová série Unica Comfort nabízí každé generaci více pohodlí, stability a flexibility. Díky bezpečnosti certifikované TÜV výrazně snižuje riziko uklouznutí ve sprše a vaně. Všechny výrobky zároveň fungují jako certifikovaná madla.

Nová řada Unica Comfort má tyto výhody

  • Robustní sprchové tyče jsou chromované, s tloušťkou 25 mm. Nabízí bezpečnou oporu až do 200 kg.
  • Odkládací polička o šířce 250 mm z vysoce kvalitní umělé hmoty nabízí spoustu místa pro sprchové doplňky. Lze ji jednoduše sejmou
    a vyčistit.
  • Druhý držák sprchy umožňuje dosáhnout na sprchu pohodlně i v sedě – z vany nebo sedátka ve sprše.
  • Bezpečné madlo Comfort  a protiskluzová opěrka nohy Comfort  spolehlivě poslouží. Oba výrobky lze objednat také zvlášť. Madlo je
    u některých sprchových tyčí a sad součástí sady.
  • S výrobkem Unica Comfort se rozhodnete pro prvotřídní design, který je nadčasový a moderní a ladí s každou koupelnou.
  • Vysoce kvalitní materiály Vám budou dělat radost dlouho. Chromované plochy všech komponentů působí ušlechtile a snadno se čistí.
Video o sprchové sadě Unica Comfort od hansgrohe.

Kdo sprchovou tyč vymyslel? Hans Grohe.

„Unica" je pro mnohé synonymem „sprchové tyče". Hans Grohe ji vymyslel v roce 1953. Od té doby byl originál ze Schwarzwaldu neustále dále vyvíjen a vybaven dalšími praktickými doplňky.

Již název Unica Comfort mluví za vše: nabízí pohodlné sprchové sady, tyče, madla a opěrky. Je k dostání pravostranné a levostranné variantě a splní tak nároky každé montážní situace. V závislosti na Vašich individuálních potřebách je sprchová tyč k dostání v délkách 0,65 m, 0,90 m nebo 1,10 m. Při sprchování upevníte ruční sprchu v potřebné výšce; v případě potřeby ji posunete ve třech rozměrech (úhel sklonu 90°, jezdec nakloněný doleva/doprava nebo nahoru/dolů). Nebo pohodlně použijete druhý držák sprchy.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: