Technologie pro instalace pod omítku

Třídit podle
67  Výsledky
Podomítková instalace hansgrohe

Základní těleso ibox universal - více čistoty a flexibility v koupelně

Koupelna jen získá, pokud technika baterie zůstane skryta v pozadí. S potrubím a přípojkami skrytými ve zdi bude koupelna nejen lépe vypadat, ale navíc v ní bude více volného prostoru k pohybu. Podomítková instalace tak přinese více radosti ze sprchování a čistší vzhled i více prostoru pohybu ve vaně.

iBox universal – všestranné podomítkové řešení
od hansgrohe

iBox je základní sada pro celou řadu podomítkových řešení od hansgrohe. Velkou výhodou při stavbě či renovaci koupelny je prostor pro plánování. Proč? Základní těleso si necháte instalovat dnes (například u novostavby) a až později se rozhodnete (možná v následujícím roce) kterou baterii nebo který termostat chcete mít.
hansgrohe nabízí více než 200 ovládání sprchových a vanových baterií, které lze instalovat do iBoxu - v mnoha atraktivních designech. Díky tomu máte více času na výběr zařízení Vaší koupelny a stěnu už nemusíte znovu otevírat. iBox universal navíc usnadňuje renovaci: Základní těleso zabudované do zdi se hodí ke všem standardním řadám baterií od hansgrohe a usnadňuje celou výměnu. Kdykoliv na něj můžete nasadit moderní baterii, například s ovládáním Select.
Přejete si horní sprchu s několika proudy? I v tomto případě je iBox universal tou správnou volbou, neboť byl koncipován pro mnoho různých funkčních řešení.

RainSelect - základní instalace pro exkluzivní zařízení koupelny

S ovládáním sprchy RainSelect lze nyní požitek z vody ovládat zcela pohodlně. Plochá silueta z kovu a skla se dokonale integruje do stěny a velkorysá tlačítka termostatu lze ovládat intuitivně. Tento elegantní design umožnil až nový způsob instalace: Základní těleso RainSelect lze instalovat s každým standardním instalačním materiálem. Pak jej lze zkombinovat například s horní sprchou Rainmaker Select. Nebo jakoukoliv jinou horní sprchou s jedním či více proudy. S pomocí RainSelect ovládáte až pět zdrojů vody - s jedním jediným základním tělesem.

Pěkně uklizená vana - se zajíždějící sprchou

Techniku baterií lze šikovně skrýt také pod okrajem vany. Pokud se například rozhodnete pro baterii s montáží na okraj vany s ruční sprchou, je tím správným systémem systém Secuflex od hansgrohe. Sprcha s ním po použití zajede pod okraj vany a je zajištěna její perfektní funkce. Navíc to také zamezí škodám způsobeným vodou za vanou. Otvor ve vaně není nutný - pro případ, že byste chtěli později něco opravit nebo zkontrolovat. Jde to bezproblémově, bez oťukávání a demontáže. Snadno vyměnitelné jsou i náhradní díly.
Ať sprcha nebo vana - chcete-li najít perfektní podomítkové těleso, přejděte prosím na požadovaný výrobek. V části „Příslušenství a náhradní díly“ naleznete informace o základním tělese, které potřebujete. hansgrohe navíc doporučuje poradit se s odborným instalatérem. Odborná instalace je zárukou toho, že Vám kvalitní výrobek hansgrohe bude dlouho dělat radost.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.