Rady pro plánování koupelny

Pro maximální pohodlí: jak naplánovat tu pravou koupelnu pro vás

Těšíte se na svou koupelnu snů, která se právě staví? Nebo ji renovujete podle svých představ? K tomu se hodí dobré rady. A hansgrohe vám pomůže. Například s kontrolním seznamem pro vaši individuální wellness koupelnu: na co musíte včas myslet, jaké technické možnosti existují atd. tak, aby koupelna optimálně splňovala vaše potřeby.

Rádce pro novou koupelnu podle vašich přání

V novostavbě nebo v domě, kde se vše od základů renovuje, máte plný prostor k rozhodování. Od půdorysu po techniku - můžete realizovat dlouho plánované nápady. A na Váš seznam přání dát inovativní techniku. Tak, aby vaše koupelna měla budoucnost.

Prověřte potřeby, stanovte priority

Nejdříve si položte tyto otázky: kdo bude koupelnu používat – jeden uživatel, skupina lidí nebo rodina? Jaká má koupelna být - puristické řešení nebo wellness oáza? Chcete mít spíše klidné útočiště nebo koupelnu, která bude propojena s ložnicí? Zohledněte také možné požadavky do budoucnosti: Koupelna pro všechny vás naplní dobrým pocitem, že vaše investice vydrží. O to více, budete-li jednou potřebovat pomoc. Pak si stanovte rozpočet. A navíc: rozhodněte se včas pro konkrétní styl. To vám usnadní hledání vhodných výrobků a kombinací. Náš seznam vám pomůže, abyste na nic nezapomněli. Prostě si odškrtávejte jedno téma za druhým.

Rady a nápady pro plánování koupelny.
Plánování nové koupelny znamená vyhlídku na prostor plný pohody, více komfortu a krásný design. Co je potřeba předem promyslet? Náš kontrolní seznam pro plánování koupelny Vám pomůže.

Od inovativní technologie po stylový svět:
tyto nápady vám pomohou

Pokud si pro novou koupelnu nasbíráte čerstvou inspiraci, budete mít možnost využít technické inovace a trendy. Sníte o sprchovém koutě v úrovni podlahy a XXL sprchování? V koupelnách se mnohé změnilo. Zeptejte se odborníka na sanitu ve vašem okolí, jaké jsou nové trendy a možnosti. S těmito poznatky pak můžete dát architektovi či designérovi konkrétní přání.

Naplánujte koupelnu s budoucností

Nová koupelna má nějakou dobu vydržet. S podomítkovým řešením od hansgrohe zůstanete flexibilní. Dnes se můžete rozhodnout pro cenově výhodnější výrobek od hansgrohe a ten v budoucnu vyměnit za dražší řešení. A to bez velkých nákladů. Stačí základní podomítkové těleso od hansgrohe, tzv. iBox universal, který se hodí ke všem podomítkovým bateriím od hansgrohe.

Chcete plánovat s výhledem do budoucnosti? Vícegenerační koupelna bez překážek přinese pohodlí všem. Současně investujete do hodnoty nemovitosti. Zamyslete se také nad použitím inovativní technologie Select s ovládáním vody tlačítkem. Excelentní komfort ovládání bude vyhovovat potřebám uživatelům každého věku. A v neposlední řadě: s úspornými technologiemi jako AirPower a EcoSmart bude vaše koupelna udržitelná.

Jak má nová koupelna vypadat?

Dobré nápady pro koupelnu jsou neoddělitelně spojeny s otázkou osobního stylu. hansgrohe rozlišuje styly „Modern“, „Avantgarde“ nebo „Classic“. S pečlivě sladěnými sortimenty máte jistotu, že se k sobě bude skutečně všechno hodit.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.