hansgrohe XXL Performance

Vydatné osvěžení s extra velkými dešťovými sprchami

Také si rádi dopřejete pořádnou sprchu? hansgrohe Vám nabízí sprchování v nových dimenzích. Naše ruční a horní sprchy nabízíme s XXL Performance. To znamená, že proudové disky dešťových sprch mají 100 až 600 mm v průměru. Z péče o tělo se tak stane skvělý wellness. hansgrohe Vám totiž zároveň s baterií dodá radost, pohodlí a relaxaci.

Mimořádné proudové disky pro vydatné osvěžení pod sprchou

XXL Performance: zavřete oči a nechejte ze sebe smýt všední den.
XXL Performance: zavřete oči a nechejte ze sebe smýt všední den.

Velké proudové disky u horních a ručních sprch od hansgrohe - to je XXL Performance. Voda proudí jako teplý letní déšť a přináší nádherné uvolnění. Vydatné sprchování Vám hansgrohe nabízí u mnoha produktů, například u svých horních sprch Rainmaker Select nebo Raindance Rainmaker. Zavřete oči, užívejte si různé sprchové proudy a nechejte se sebe smýt všední den.

Jste-li toho názoru, že maximální požitek a úsporná spotřeba vody jsou protiklady, pak Vám rádi ukážeme opak. S našimi variantami EcoSmart spotřebujete jen 9 litrů za minutu a i přesto se nemusíte vzdát prvotřídního pocitu ze sprchování. Díky inovativním sprchovým proudům od hansgrohe jako je RainAir se cítíte být hýčkáni dokonce i těmito devíti litry. Důvodem jsou velké provzdušněné kapky (technologie AirPower).

Vyhledejte si Váš preferovaný výrobek s XXL Performance:

XXL Performance: větší než obvykle

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.