Atraktivní poměr cena/výkon ve dvou designových variantách

Světlá koupelna s baterií Vernis Blend na umyvadle.
Novinky hansgrohe 2021

Vhodné do každé koupelny

Objevte v řadě Vernis nadčasově elegantní baterie se sladěným sortimentem sprch. Jste u cíle: výběrem ze dvou univerzálních designů vytvoříte sladěné prostředí v jakékoli koupelně, ať už dáváte přednost minimalismu či eleganci. Chcete zrealizovat koupelnu podle svého vkusu v trendové barvě? Kromě chromu rozšiřuje vaše možnosti pro osobní akcenty také stylová matně černá povrchová úprava. Spolehněte se na kvalitu hansgrohe.

Zdrženlivá elegance nebo výrazná geometrie

Geometrická umyvadlová baterie Vernis Shape, matně černá.
Geometrická páková baterie Vernis Shape dotváří u umyvadla osobní styl. Povrchová úprava je k dispozici pro jednotný design.

Vytvořte si koupelnu s jednolitým vzhledem a čerpejte přitom ze širokého sortimentu s vynikajícím poměrem cena/výkon. Řadu Vernis nakombinujete od umyvadla, přes sprchu až po vanu. Přemýšlíte o tom, jaký je váš oblíbený styl pro koupelnu? Nechte se přesvědčit dvěma univerzálními designovými variantami a vybírejte:

  • Harmonický design Vernis Blend se zaoblenými tvary působí moderně a elegantně. Plynulé tvary lahodí oku a jsou příjemné na dotyk.
  • Varianta Vernis Shape s čistými geometrickými tvary a precizními hranami doplní výrazné, zredukované prostředí koupelny.

Vaše možnosti dále rozšiřuje moderní matně černá povrchová úprava FinishPlus u části sortimentu. 

Seznamte se s dalšími výrobky a novinkami hansgrohe

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.