Špičkový zážitek: Rainfinity

hansgrohe PowderRain v horní sprše Rainfinity.
Novinky hansgrohe 2019

Rainfinity: nejúžasnější pocit při sprchování

Hledáte vysoce moderní sprchu, která vás bude každý den rozmazlovat nádherným zážitkem? Pojďte se tedy seznámit s Rainfinity – novou řadou sprch pro náročné milovníky wellness a designu. Díky speciálním typům trysek, jako například mikrojemnému a ultratichému typu PowderRain, se vaše každodenní sprcha promění v naprosto speciální požitek.

PowderRain z horní sprchy Rainfinity. PowderRain
Intense PowderRain z horní sprchy Rainfinity. Intense PowderRain
RainStream z horní sprchy Rainfinity. RainStream

Hluboká relaxace pro náročné milovníky wellness a designu

Koupelna je vaší osobní oázou pohody, místem, kde je relaxace naprostou prioritou. Představte si, že Vás ve sprše zahalí od hlavy až k patě velmi jemné mikrokapky – celostní požitek, kterému se nic nevyrovná. Designové sprchy Rainfinity nabízejí komplexní program pro rozmazlování všech smyslů. Tvoří jej PowderRain, druh proudu, který je v různé intenzitě veden z vyklenutých disků vodních paprsků s novým uspořádáním výstupních otvorů. Výsledkem jsou chvíle osobní pohody a pocity maximální relaxace. Tento nový wellness program od hansgrohe vám připraví dosud nevídané zážitky ze sprchování.

Nový typ designu: stát na dešti nebylo ještě nikdy krásnější

Design Rainfinity je požitek pro oči. Díky moderní barvě povrchu a decentně strukturovanému disku vodních paprsků vnášejí velké horní a ruční sprchy do koupelny větší útulnost. Matná bílá barva sprch vytváří elegantní kontrast s grafitovými disky vodních paprsků. I nový systém Showerpipe bude krásným prvek ve vašem interiéru. Díky horní a ruční sprše, poličkám a oddělenému podomítkovému ovládání vytvoří moderní akcenty. Mezi jednotlivými typy trysek můžete přepínat snadno a intuitivně pomocí technologie Select.

„Vynikající zpracování se sladěnými proporcemi a promyšlenou kombinací materiálů“ zaujalo porotu Mezinárodního fóra pro design natolik, že udělila designu Rainfinity ocenění iF GOLD AWARD 2019.
Uvolnělněte se a vychutnejte si tento zážitek

Prohlédněte si všechny možnosti systému Rainfinity v obrázkové galerii.

Rainfinity: komplexní komfort při sprchování díky širokému sortimentu

Maximální požitek pro všechny smysly a trend v minimalistickém designu koupelen: systém Rainfinity vede na celé čáře. Můžete volit mezi velkou kulatou ruční sprchou (130 mm Ø) nebo puristickou tyčovou ruční sprchou. Nebo univerzální ramenní sprcha, díky které si nenamočíte obličej a vlasy. Anebo horní sprcha s novou nástěnnou přípojkou, u které lze nastavit úhel a odpadá nutnost konstrukce s ramenem sprchy. Další speciální informace o designu a produktech z řady Rainfinity získáte na naší produktové stránce.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.