Ovládání velkých dešťových sprch

RainSelect: přepněte na ryzí relaxaci

Zážitkové sprchování je od Vás vzdáleno na jedno kliknutí: s pomocí RainSelect budete sprchování ovládat pohodlně jen s jedním výrobkem. Přepínejte intuitivně tlačítkem mezi sprchovými proudy horní nebo ruční sprchy. Také teplotu a objem můžete s pomocí RainSelect ovládat zcela snadno. Vysoce kvalitní design ze skla a kovu perfektně ladí s moderní koupelnou.

Ovládání pro velké horní sprchy: hansgrohe RainSelect.
Řídící prvek pro nejvyšší nároky, dovedně integrován: s RainSelect pohodlně
a intuitivně přepínáte mezi spotřebiči a sprchovými proudy Vaší horní sprchy.

Řídicí prvek pro pohodové sprchování

Díky velkým tlačítkům z bezpečnostního skla vsazeným do zářivého kovu je RainSelect intuitivním ovladačem splňujícím nejvyšší nároky. Jeho nadčasový design díky malé výšce splyne se stěnou a harmonicky se spojí s exkluzivní koupelnou. Se svými jasnými liniemi a sladěnými materiály lze RainSelect skvěle kombinovat s horními sprchami Rainmaker Select a nabízí vynikající pohodlí pro individuální požitek ze sprchy.

Video: hansgrohe RainSelect a hansgrohe Rainmaker Select.

Nadčasově elegantní a pohodlné ovládání sprchy

Přejete si zažít intenzivní sprchu s Vaší oblíbenou teplotou a množstvím vody? RainSelect Vám umožňuje intuitivní ovládání sprchy: s velkými tlačítky a rukojeťmi.

  • Tlačítka (70 x 70 mm) jsou označena srozumitelnými symboly odolnými proti oděru a snadno se ovládají. Množství a teplotu vody regulujete ergonomickými ovladači z kovu.
  • S dvěma až pěti tlačítky nabízí RainSelect přesně to pohodlí při ovládání, které se hodí k vybranému sprchovému systému: sladěn s počtem sprchových proudů horní a ruční sprchy, kterou jste si zvolili. Díky integrovanému ovládání teploty se budete trvale cítit bezpečně a skvěle
    a množství vody můžete regulovat průběžně.
  • Držák sprchy: s kovovým držákem FixFit (s integrovanou přípojkou hadice) budete mít ruční sprchu stále po ruce.
  • Varianty materiálu a povrchové úpravy jsou skvěle sladěny s horními sprchami Rainmaker Select a bateriemi řady PuraVida od značky hansgrohe. Vyberte si mezi variantami bílá/chrom, černá/chrom a chrom.
  • Čistý design: s bateriemi RainSelect vytvoříte čistý vzhled v koupelně s jednolitým designem. RainSelect je k dispozici také pro vany.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: