Nyní i v koupelně

hansgrohe sBox: všechno pěkně uklizené

Pro mnoho lidí je vana oázou uvolnění, do které se ukryjí, aby mohli v klidu a s požitkem načerpat novou energii. Čím pohodlnější a na pohled příjemnější je její okolí, tím je relaxace větší. hansgrohe sBox pro vanu zajistí, aby vám při těchto chvílích odpočinku nic nepřekáželo a nic vás nerušilo. Visící sprchová hadice? To už je pasé. Užívejte si krásný pohled i větší volnost pohybu.

hansgrohe sBox: sprchová hadice skrytá v okraji vany.

hansgrohe sBox pro vanu: spousta radosti na malém prostoru

Sprchová hadice, která neviditelně zmizí v okraji vany, když ji právě nepotřebujete, je velmi atraktivní a pohodlná. Poslušně se svine a bude čekat na své další použití. Až se budete chtít sprchovat nebo koupat, rychle a snadno ji opět vytáhnete. Jak budete potřebovat, až na pohodnou délku 1,45 metru. Manipulace je opravdu jednoduchá, k vytažení a držení hadice stačí vyvinout jen malou sílu. Pomocí systému hansgrohe sBox pro vanu je vedení hadice u vany kontrolované, chráněné a bezpečné. Sprchová hadice se nepřetáčí.

Atraktivní vzhled a větší individualita ve vaně

Zvenku je viditelná jen kovová rozeta systému sBox pro vanu. Podle toho, co se lépe hodí k vašim koupelnovým bateriím, si vyberete ze dvou atraktivních designů rozet: hranatý nebo oválný. Potěšující je také snadné čištění: hladké povrchy se velmi jednoduše udržují. Díky systému sBox pro vanu umístíte ruční sprchu podle svého přání na okraj vany, kam budete chtít. Sprchu si vyberte zvlášť. To, pro kterou se rozhodnete, je jen věcí vašeho vkusu. Systém sBox pro vanu je kompatibilní se všemi běžnými modely sprch a van s okrajem širším než 71 mm.

Čisté řešení u novostaveb nebo při renovaci koupelny 

Systém sBox pro vanu je vysoce kvalitní řešení pro instalaci vany v novostavbách nebo při renovaci koupelen. Promyšlený systém hansgrohe na bázi kladky nacházel dosud využití v kuchyni, kde zajišťuje pořádek v prostoru pod dřezem. A také to, aby bylo možné hadici z vytahovací baterie snadno vytáhnout a zase zavést zpět. Uzavřený systém „vše v jednom“ nahrazuje u podomítkových instalací v koupelně dosavadní vanový systém Secuflex.

sBox pro vanu: informace pro všechny, kdo chtějí vědět podrobnosti

Systém svinutí hadice pro vanu namontuje instalatér rychle a pohodlně. Profesionálové se mohou těšit z optimalizace pracovního postupu, protože dvoustupňová instalace základní a připravené sady jim usnadní práci. Systém sBox pro vanu pak instalatér zcela zapustí do okraje vany nebo dlažby. Tam, tedy v podkladu, potřebuje systém jen velmi málo místa. Dalším plusovým bodem uzavřeného systému je velmi nenáročná údržba.

 
Video: the benefits of the sBox bath tub
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.
Z důvodu současné koronavirové situace showroom uzavřen.