Finoris: Nová definice každodenních činností

Mytí vlasů u umyvadla je s řadou Finoris snadné.
Novinky hansgrohe 2021

Baterie flexibilní jako vy sami

Studentský byt nebo rodina – čím více lidí žije pohromadě, tím rozdílnější jsou požadavky. Umyvadlová baterie Finoris tyto požadavky splňuje díky minimalistickému designu a maximální flexibilitě. Vytahovací sprcha se dvěma druhy proudů totiž vnáší do koupelnové rutiny výrazný komfort. Nová baterie je špičkovou volbou pro ty, kdo mají v oblibě přímočarý design.

Finoris Páková umyvadlová baterie 230    s vytažitelnou sprškou, 2jet a odtokovou soupravou Push-Open

  • Vytahovací sprcha je vybavena dvěma druhy proudů: PowderRain a laminárním proudem
  • Proud PowderRain je blahodárný i efektivní a pokožku hýčká tisíci mikrokapkami
  • ComfortZone 230 poskytuje velký prostor pro všechny činnosti v koupelně

Mytí vlasů u umyvadla? Nyní úžasně pohodlné.

S Finoris se ranní boje o umyvadlo stanou všeobecnou zábavou. Nejnovější baterie z továrny na nápady hansgrohe totiž usnadňuje a umožňuje všechno: umýt si spontánně vlasy, vykoupat v pohodě miminko nebo bleskově přeprat svetr.

Spousta přání, jedna sprcha, skvělá zábava

Díky dlouhé vytahovací sprše budou veškeré činnosti s vodou snadné a zábavné. Sprcha je integrovaná do baterie a v případě potřeby ji lze vytáhnout na půlmetrovou délku, takže vznikne jedinečný akční rádius. Po každém použití zajede vytahovací část hladce zpět do výchozí polohy. 

Máte rádi přímočarý design?

Flexibilní umyvadlová baterie Finoris patří ke kvalitní řadě koupelnových designů hansgrohe. Pokud máte v oblibě minimalistický interiér, zredukovaná, geometrická silueta vás ihned osloví. A protože u hansgrohe víme, jak mají milovníci designu rádi individuální sebevyjádření, vyrábíme tyto baterie hned ve třech povrchových úpravách: matné černé, matné bílé a chromové. Můžete si tak koupelnu barevně vyladit tak, jak se vám to líbí – tón v tónu nebo se stylovými kontrasty.

Proč je Finoris trvale dobrou volbou

  • Vysoce pohyblivá umyvadlová baterie nově definuje veškeré rutinní činnosti v koupelně – pro vaše potěšení. Flexibilitu si můžete užívat hned ve čtyřech dimenzích: u vytahovacího výtoku, u množství vody a teploty a rovněž u dvou druhů proudů.
  • Umyvadlová baterie je k dostání i bez vytahovacího mechanismu, zato však v několika výškách – hodí se tak na jakékoli umyvadlo. Technologie hansgrohe ComfortZone vám poskytne spoustu volného prostoru, snadno se ovládá a minimalizuje rozstřikování vody.
  • Matná černá nebo matná bílá? Díky barvám povrchových úprav FinishPlus můžete svému umyvadlu dodat individuální a moderní design. Touto designovou řadou můžete dokonce vybavit celou svoji koupelnu.
  • Díky udržitelné technologii hansgrohe EcoSmart snížíte spotřebu vody na 5 litrů za minutu.
  • Díky QuickClean, funkci bránící usazování vodního kamene, se na vaší baterii nebude usazovat vodní kámen, takže bude vypadat čistě a zachová se její dlouhá životnost.

Flexibilní design, který přináší radost

Seznamte se s dalšími výrobky a novinkami hansgrohe

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.