Novinky od hansgrohe týkající se dřezové jednotky

Osvěžení s novými výrobky pro Vaši kuchyni

Objevte nové nápady na výrobky pro kombinaci u dřezu. Nezáleží na to, jedná-li se o vytahovací sprchu a dva druhy proudu pro hobby kuchaře nebo o kompaktní provedení pro minimalistu. Řada M42 přináší svěží nápady pro nejpoužívanější místo v kuchyni. Novinky hansgrohe pro každé prostředí a každý typ kuchyně. Bohaté varianty a atraktivní cena.

Nové kuchyňské baterie s vytahovacím výtokem od hansgrohe.
Kuchyňská baterie M42 s moderním organickým designem a přesnými hranami vylepší každou kuchyň.

Nechejte se nadchnout řadou M42

Sníte o velkorysém pracovním prostoru u dřezu a kolem něj? hansgrohe Vám v moderní řadě M42 představí nové produkty pro každé kuchyňské prostředí, které se přesně hodí pro každý typ uživatele. Kuchyňské baterie řady M42 jsou dostupné s otočným výtokem, s funkcí vytažení nebo bez. Vodu tak můžete směřovat zcela podle Vaši potřeb. Varianta se dvěma druhy proudu přináší flexibilitu. Můžete rychle přecházet od plnění velkých nádob k omývání přísad a vyplachování hrnců. Baterie s vytahovací sprchou nebo vytahovacím výtokem jsou k dispozici s sBoxem. Díky vedení hadice pod dřezem lze hadici snadno vytáhnout až do délky 76 centimetrů.

Široký sortiment v moderním designu

Užívejte si netušený výběr: Tři základní tvary a pět různých výšek ve dvou povrchových úpravách jsou symbolem moderního designu, který harmonicky zapadne do každé kuchyně. Líbí se Vám zaoblený výtok nebo máte raději kompaktní řešení
- s vytahovací hadicí či bez ní? Ať se rozhodnete jakkoliv, design rukojeti s velkou plochou nabízí pohodlné ovládání a lze jej používat i v případě, máte-li ruce od mýdla. Vsaďte na nadčasovou designovou kvalitu ve Vaší kuchyni.

M42 přesvědčí funkčními detaily

Díky vysoce kvalitní upevňovací sadě bude montáž Vaší nové baterie snadná a bezpečná. Atestované přípojné hadice PEX jsou otočné a odolné proti teplotě. Čištění kuchyňské baterie je rychlé díky technologii QuickClean a s magnetickým systémem MagFit drží vytahovací sprcha ve výtoku baterie pevně a jistě. Máte-li málo místa nebo je-li potřeba baterii instalovat před okno: u nových, multifunkčních kuchyňských pomocníků naleznete chytré a estetické řešení i pro tyto situace. V neposlední řadě nabízí nový sortiment variantu s připojením na průtokový ohřívač vody.
Novinka pro kuchyně - tak rozmanitá, jako sám život.

Máme řešení pro každý typ kuchyně

Kuchyně má odpovídat Vám a způsobu Vaší práce, pochopitelně! Každá kuchařka a každý kuchař má jiné nároky na používání vody. Výběr řady M42 na to naštěstí poskytuje odpovědi:
Baterii s vytahovacím výtokem lze mnohostranně využít.
Vytahovací výtok lze vytáhnout u variant řady M42 s sBoxem až o 76 cm a tím využít široký pracovní rozsah.

Funkčnost v hlavní roli: Praktický typ

Praktický typ klade důraz na funkční přidanou hodnotu v kompaktním tvarosloví. Design má být výrazným, nikoliv však dominantním prvkem. Například u malého dřezu. Doporučujeme baterii s šikmým výtokem a objemným normálním proudem. Technologie AirPower  do vody velkoryse přimíchá vzduch a umožňuje efektivně nakládat se zdroji. Velká rukojeť je navržena pro maximální pohodlí při používání a zároveň přitáhne pozornost.
Nová kuchyňská baterie s obloukovým vývodem pro hobby kuchaře.
Výška M42 s obloukem je k dispozici s otočným vývodem a volitelně
s vytahovací sprchou. Varianta s funkcí vytahování je k dostání s sBoxem a bez něj.

Pomocníci do kuchyně pro nadšené kuchaře

Hobby kuchař a nadšená kuchařka ocení maximální prostor pro pohyb okolo dřezu. Náš tip: plně otočná M42 s obloukovým výtokem, výškou 220 mm (vzdálenost mezi pracovní deskou a výtokem) a přepínáním druhů proudů. Stisknutím přepnete na vytahovací sprše mezi laminárním a sprchovým proudem a můžete si užívat dosah až 76 cm. Hadice po použití zcela zlehka zajede zpět do sBoxu. Díky magnetickému držáku sprchy MagFit je hadice vedena bezhlučně zpět a je připevněna na středu vývodu baterie.
Nové výrobky pro dřez: kompaktní kuchyňské baterie.
Kuchyňská baterie má efektivní vodní proud, do kterého je díky technologii AirPower velkoryse přimícháván vzduch. Vysoká kvalita designu v kompaktní podobě.

Volba pro minimalisty

Minimalista má rád malé, ale pěkné věci: Ale také žádné úlevy ve funkčnosti a dlouholeté kvalitě. Přesně to splňuje kompaktní varianta M42 s ComfortZone 100 a plným rozsahem otočení o 360 stupňů. Objemný normální proud tak můžete směřovat tam, kde jej ve dřezu potřebujete. Velká rukojeť je zárukou bezpečného a přesného ovládání vody, i v případě, máte-li ruce od mýdla.
Nová kuchyňská baterie hansgrohe pro instalaci před oknem.
Funkčnost a nadčasový design v nejlepším světle: M423-H120 pro instalaci před oknem lze pohodlně uvolnit z držáku a pro otevření okna položit na bok.

Baterie umístěná před oknem

Strohá elegence před oknem: místo na světle je ideálním prostorem pro přímočarý designový prvek. Máme pro Vás nadčasově elegantní nabídku: M42, výška ComfortZone 120 mm, pro instalaci před okno. K otevření okna postačí kuchyňskou baterii uvolnit z držáku, položit a hotovo. Moderní, zaoblený design s horizontálním výtokem a přesnými hranami vylepší každou kuchyň.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.
Z důvodu současné koronavirové situace showroom uzavřen.