Plánování kuchyně se sladěnými prvky

Vzhledem a funkcemi sehraný tým

Na scénu nejpoužívanějšího místa v kuchyni vstupuje tým snů - dřezové kombinace od hansgrohe spouští malou revoluci v nakládání s vodou. Jako perfektně sladěné kombinace z dřezu, baterie a inovativního sBoxu jsou funkčním a estetickým celkovým řešením, které podstatně usnadní Vaši práci v kuchyni. Zjistěte jak.

Nová kombinace dřezu a kuchyňské baterie.
Novinka od hansgrohe: Půvabné souznění dřezu, baterie se samostatným ovládacím prvkem a sBoxu.

Všestranně dobré rozhodnutí 

Dřezové kombinace hansgrohe mění vše, co z centrálního bodu Vaší kuchyně znáte. Design dřezu, ovládání vody a rozsah otáčení výtoku splývá do dokonalého celku. Ať prostorný kuchyňský ráj nebo skromný kuchyňský kout - kombinace od hansgrohe jsou k dispozici jak ve velkorysých tak i kompaktních formátech. Se dvěma dřezy nebo jedním. Jejich minimalistický design se hodí do každého prostředí. To přesvědčí i mezinárodní designové experty: všechny dřezové kombinace od hansgrohe byly již krátce po jejich uvedení na trh oceněny cenou if Design Award 2017.

Intuitivní a příjemné ovládání od hansgrohe

Kuchyňské kombinace od hansgrohe jsou k dispozici ve dvou variantách ovládání. Obě definuje samostatný ovládací prvek na okraji dřezu. Společně s sBoxem přispívají k hladkému průběhu práce. Vyberte si z těchto možností:

  • kyvná páka na okraji dřezu pro nastavení množství a teploty vody;
  • tlačítko Select k puštění a zastavení proudu vody a otevření a zavření odtoku.

Komponenty jsou vzájemně perfektně sladěny a kromě své kvality, příjemného ovládání a funkčnosti Vám poskytují i maximální jistotu plánování.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.