Rychlé, aktuální, vždy při ruce:

Aplikace hansgrohe pro Váš iPad

Náš servis pro Vás: bezplatné nástroje a aplikace na projektování koupelen a kuchyní pro Váš mobil nebo tablet. Aplikace hansgrohe Vás chtějí inspirovat a ukázat Vám úžasná řešení pro Váš domov. Užijte si flexibilní a interaktivní nástroj - kdekoliv se nacházíte. 

Soğuk yüzeyli hansgrohe küvet termostatları.
Aplikace hansgrohe Showroom - zažijte naše výrobky pro koupelny a kuchyně interaktivně. Nebo si vyhledejte nejbližšího specializovaného prodejce.

hansgrohe Showroom aplikace pro Váš iPad

Vítejte ve viruální aplikaci hansgrohe Showroom. Seznamte se s novými oblíbenými produkty pro koupelnu a kuchyni - se spoustou informací a zábavně. Zjistěte na svém iPadu, co hansgrohe rozumí pod pojmem požitek ze sprchování a komfortní manipulace s vodou. S využitím vzrušujících aplikací a videí, díky kterým začnete vodu vnímat nově. A zároveň které Vaše projekty posunou o pořádný kus dál. 

Aplikace Showroom Vám ukáže: 

  • Požitek ze sprchování ve všech dimenzích. Objevte individuální řešení pro Vaši sprchu - od moderních ručních sprch po elegantní showerpipes až k velkolepým horním sprchám. Co dalšího? Různé druhy proudů, pohodlné ovládání sprchy a technologické inovace.
  • Koupelnové baterie - s perfektními funkcemi a tvarem. Nechejte se okouzlit naší rozmanitou nabídkou baterií. Hledáte vhodnou baterii pro své umyvadlo? Náš konfigurátor Vám ukáže ideální kombinace. Jednoduše si vyzkoušejte různé výšky -  a získejte více volného prostoru v koupelně. 
  • Požitek ze sprchování i pro zeleninu. Udělejte si z kuchyně zónu poskytující požitek a komfort. Kuchyňské baterie hansgrohe mají nastavitelné vytahovací sprchy, ovládání vody stisknutím tlačítka, komfortní výšku či rozsah otáčení. Aby Vaše domácí pracoviště bylo co nejkrásnější.
  • Virtuální plánovací nástroj. Jak by se tato sprcha nebo tamta baterie vyjímala u nás doma? Pomocí kamery ve Vašem iPadu si své vysněné produkty promítnete do vlastní koupelny a kuchyně. Pro Vaše favority jsou zde štítky, které můžete poslat mailem nebo vytisknout.
  • Online vyhledání prodejce. Kde je nejbližší profesionál pro sanitu a kuchyně, u kterého může koupit produkty hansgrohe? Náš obsáhlý seznam Vám okamžitě nejbližšího prodejce - pomocí GPS.
Vyzkoušejte si to sami: aplikace hansgrohe Showroom bezplatně stáhnout na iTunes. Vezměte prosím na vědomí, že při používání aplikace platí místní podmínky pro užívání

Kalkulátor úspor hansgrohe ve Vašem mobilu

Chcete si pořídit novou baterii nebo sprchy do Vaší koupelny? Jste zastáncem ochrany životního prostředí a úspory spotřeby vody? Výrobky hansgrohe jsou vybaveny technologií EcoSmart šetrnou k životnímu prostředí, která automaticky snižuje průtok vody. Což je dobré jak pro vaši peněženku, tak pro životní prostředí. Pomocí tohoto mobilního nástroje rychle zjistíte, kolik vody a energie byste mohli ušetřit pomocí výrobků hansgrohe.

Snadno si spočítejte úsporu vody díky funkci EcoSmart - zatímco jste na cestách


U řady baterií a sprch je to až o 60% ve srovnání s běžnými výrobky. Kalkulátor úspory vody hansgrohe vypočítá vaši potenciální úsporu vody a energie během celého roku. 
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.
Z důvodu současné koronavirové situace showroom uzavřen.