Koupel s výhledem do přírody

Avantgardní koupelna ve stylovém designu
a s blízkostí přírody

Příroda v koupelně smývá hranice mezi vnitřním a venkovním prostorem. Plochy s různou geometrií lze kreativně kombinovat a asymetrické tvary interiéru ladí s přírodou. Vzájemná souhra dřeva, kamene a skla vyjadřuje odvahu k osobitému stylu. Také baterie v exkluzivním bronzovém vzhledu jsou individuálními znaky avantgardního designu koupelny.

Příroda v koupelně s velkými okny a prvky ze dřeva
Kreativně přírodní koupelna

Styl avantgardy v koupelně: s exkluzivními materiály a technologiemi

Chcete ve své koupelně propojit stylový design s přírodou? V tom případě si prostornými okny nechejte do domu proniknout bujnou zeleň okolní krajiny a užívejte si jedinečného prostorového zážitku. Takovéto prostředí inspiruje ke kreativní hře s asymetrickými tvary a zvláštními povrchy. Ze dřeva, skla a kamene vznikají prolínající se tělesa různé geometrie. Exkluzivní inspirace z „Campbells Pocket Residence“ v Austrálií ukazují, jak odvážné kombinace materiálů určují design budoucnosti. Dvě kulatá umyvadla s dřevěným podstavcem jsou spojena osou z kamene. Vana je umístěna na podestě a v jejím záhlaví se nachází okrouhlá platforma v bronzové barvě. Široké dřevěné schody slouží ke vstupu do vany. A prosklené stěny, nacházející se hned na dvou stranách, nechávají do místnosti proniknout přírodu.

Přírodní zařízení koupelny a inovativní baterie s nezvyklým povrchem 

Baterie řady PuraVida od hansgrohe vyrobené na zakázku jsou dokonalým završením designu v této avantgardní koupelně. Bronzový vzhled povrchu zušlechťuje plynulé linie organicky tvarovaných umyvadlových
a vanových baterií
. Jejich inovativní technologie je zárukou komfortního požitku z vody a ekologicky šetrného nakládání se zdroji.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.