Elegantní individualismus

Glamour koupelna s kreativním designem
a moderní technologií

Glamour koupelna vyzařuje radost z kreativní tvorby. Odvážné kombinace barev a materiálů dokazují osobitý styl a vytváří temperamentní interiér. Exkluzivní design působí útulně a funkčně zároveň. Elegantní baterie podtrhují moderní charakter díky harmonickému spojení tvaru
a funkce.

Kreativní glamour koupelna s exkluzivními bateriemi.
Moderní koupelna v osobitém stylu

Koupelna v glamour designu s exkluzivními akcenty a funkčním komfortem

Ceníte si kreativního stylu a chcete ve svém novém nebo renovovaném domově vytvořit glamour koupelnu
 s exkluzivním interiérem? V tom případě se nebojte nápadných barevných kombinací a vsaďte na překvapující efekt neočekávaných kombinací materiálů. Tmavé velkoformátové obklady tvoří elegantní základ pro extravagantní zařízení. Stěny v intenzivní okrové vytváří živý kontrast k tmavě šedé nebo světlým obkladům či omítce stěn. Jemný dřevěný dekor koupelnového nábytku harmonickou souhru doplňuje. Drobný nábytek a světla nezvyklých tvarů  z akrylového skla dodávají koupelně osobitost.
Klasické dělené okno vpouští do místnosti dostatek denního světla a podtrhuje účinek exkluzivního designu. Široký okenní parapet slouží jako úsporná plocha pro odkládání koupelnových doplňků.

Moderní technologie pro šetrný požitek z vody

Baterie řady Talis vnáší díky svým organickým tvarům přirozenou eleganci a funkční preciznost do koupelny zařízené ve stylu glamour. U umyvadla ovládáte vodu pomocí intuitivního tlačítka (Select). Za jemnou skleněnou zástěnou sprchy v úrovni podlahy zaujme Croma Showerpipe, která se svou horní a ruční sprchou podtrhuje stylový design v bílé a chromu. Inovativní technologie jsou zárukou komfortního a šetrného požitku z vody.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: