Pro milovníky kvality

Luxusní koupelna s osobitým designem
a prvotřídním vybavením

Moderní architektura nabízí vhodný rámec pro individuálně navrženou a luxusně zařízenou koupelnu. Vybrané materiály s nejrůznějšími povrchovými strukturami tvoří základ pro exkluzivní interiér. Díky kreativními využití prostoru vznikne v koupelně jedinečná wellness oáza. Inovativní technologie jsou přitom zárukou, že si vodu budete užívat efektivně.

Osobní wellness oáza v prvotřídní koupelně.
Exkluzivní zážitky v luxusní koupelně

Koupelnový design s prvotřídními materiály a ergonomickou funkčností

Plánujete svůj nový domov v moderní architektuře a přejete si exkluzivní koupelnu, která bude výrazem Vašeho individuálního stylu? V tom případě použijte v interiéru luxusní zařízení a kreativně přitom kombinujte různé materiály. Podlaha z tmavě šedého přírodního kamene je elegantním základem osobní oázy pohody. Velké plochy stěn s dlaždicemi v moderním vzhledu dřeva podtrhují dojem exkluzivity a současně celý prostor proteplí. Podesta vnáší do prostoru druhou úroveň a vytváří nové plochy pro jeho řešení. Zvýšená plocha je rezervována pro vanu, která se stává centrem wellness prostoru. Díky výhledu do přírody si tak při koupání můžete užívat chvíle klidu a pohody. Prvotřídní vybavení pak doplňuje sprcha v úrovni podlahy a dvě umyvadla.

Inovativní technologie a ergonomický komfort jako záruka efektivního využití vody

Inovativní tvarosloví baterií Talis od hansgrohe je symbolem jedinečně pohodlného ovládání a udržitelného nakládání se zdroji. U umyvadla ovládáte vodu pomocí intuitivního tlačítka (Select). Sprchový systém Rainmaker Select díky svým kultivovaným tvarům skvěle zapadá do exkluzivního designu. Rafinovaně prosklená
a bíle podložená deska s tryskami velké horní sprchy
 je zárukou estetického požitku a rozmanité radosti ze sprchování.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.