V souladu s přírodou

Moderní koupelna uprostřed přírody:
pro požitek z vody uprostřed zeleně

Koupelna ve venkovském stylu nabízí požitek z vody v souladu s přírodou. Tato osobitá oáza pohody vytvořená v místě, které máte rádi, zve k odpočinku a relaxaci. S přírodními materiály, jako je dřevo nebo kámen, se toto rustikální prostředí harmonicky snoubí s moderní architekturou. Otevřené prostorové řešení propojuje koupelnu s krajinou.

Přírodní koupelna s volně stojící vanou.
Přírodní koupelna ve venkovském stylu

Koupelna v moderním stylu venkovského domu pro požitek <br>v souladu s přírodou

Přejete si koupelnu ve venkovském stylu na Vašem oblíbeném místě? V tom případě využijte původní charakter materiálů jako je dřevo nebo kámen. S jejich pomocí vytvoříte místo, kde se budete cítit dobře a které Vás vždy bude spojovat s Vaším nejoblíbenějších místem na Zemi. Moderní architektura vytváří prostor pro kreativní koncepci koupelny. Původní místo na koupání v přírodním prostředí alpského hotelu inspiruje k osobitým řešením. Originální nápad: v lákavém prostředí otevřené terasy si svoje místo našla volně stojící vana. Rustikální vanový sokl harmonizuje s podlahou z prken a vytváří hřejivou atmosféru. Chráněna stěnou s čistě srovnaným dřevem na zátop je koupel před impozantním panorama hor dvojnásobným zážitkem.

Koupelna ve venkovském stylu s volně stojící vanou a moderními bateriemi

Koupel ve volně stojící vaně nabízí neomezený výhled a harmonicky se integruje do okolní přírody. Baterie řady Metris od hansgrohe vytváří svým moderním designem působivé kontrasty k původnímu prostředí. Puristické tvary se variabilně přizpůsobí Vašim designovým požadavkům. Baterie jsou ve svém vnitřku vybaveny inovativními technologiemi, které se postarají o odpovědné nakládání se zdroji a zároveň umožňují komfortní požitek z vody.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.