Tady chcete být hostem!

Praktická a osobitě zařízená koupelna jako druhá koupelna či koupelna pro hosty

Osobité zařízení v praktické koupelně pro hosty si vystačí s malým prostorem. Do koupelnového nábytku s velkým úložným prostorem lze umístit předměty denní potřeby a prostor působí čistě. Světlé barvy prostor zvětšují a sprcha v úrovni podlahy neomezuje v pohybu. Díky inovativním bateriím proniká do koupelen praktická funkčnost.

Koupelna pro hosty s individuálním designem a noblesními bateriemi.
Individuální zařízení malé koupelny

Praktický design s inteligentní funkčností v koupelně pro hosty

Plánujete novostavbu nebo chcete svůj domov velkoryse renovovat? Využijte místnost s malým půdorysem
a vytvořte z ní praktickou druhou koupelnu či koupelnu pro hosty. Čistě bílé stěny a světlá podlaha zesílí denní světlo a zajistí vzdušnou atmosféru. Šedé plochy stěn tvoří elegantní pozadí prostoru; černý stůl pod umyvadlem podtrhne osobitost. Praktický výklenek nad umyvadlem nabízí místo pro koupelnové doplňky. Výklenek je obložen středomořskou mozaika v zemitých tónech, která interiér oživuje teplými kontrasty. Další věci každodenní potřeby lze uložit do funkčního nábytku. Prostor tak působí klidně a čistě.

Osobitá koupelna pro hosty s inovativní technologií

Díky svému organickému propojení tvaru a funkce vnáší baterie řady Talis od hansgrohe přírodní komfort do prakticky zařízené koupelny pro hosty. Elegantně prosklená sprcha v úrovni podlahy je umístěna v rohu místnosti
a zve k relaxaci. Horní a ruční sprcha štíhlé Raindance Showerpipe je zárukou různorodého sprchování. Designové akcenty v chromu nebo v kombinaci bílé a chromu koupelnu osobitě osvěží. Inovativní technologie přitom zajistí, že s vodou bude nakládáno šetrně.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.