Pro veselé povahy

Přírodní design koupelny se středomořskou atmosférou a netradičními barvami

Neobvyklý design koupelny je tvořen kreativní souhrou barev a materiálů. Zařízení v přírodním stylu je inspirováno Středomořím a kombinuje klasické tvary s moderními prvky. Inovativní technologie se v této útulné koupelně postará o pohodlný a přesto úsporný požitek z vody.

Koupelna s vanou v bronzu a kontrasty v pastelových barvách.
Netradiční nápady na malou koupelnu

Extravagantní koupelna s moderním zařízením a atmosférou jihu

Inspiruje Vás hřejivá atmosféra jihu a přejete si pro Vaši koupelnu zařízení v přírodním stylu s nápadnými akcenty? Moderně plánovaná nebo prvotřídně renovovaná koupelna na malém půdorysu působí díky základu
v pastelových odstínech prostorněji. Stěny v něžné okrové barvě pískovce a ve světle šedé posilují světelný účinek malého okna a vytváří středomořskou atmosféru. Světlé velkoformátové obklady podlahy tvoří nenápadný základ pro odvážné akcenty v bronzové a tmavě hnědé. Drobná mozaika připomínající přírodní lámaný kámen vytváří
u umyvadla a v malých výklencích nad vanou teplé kontrasty. Strohý koupelnový nábytek a stylové výklenky ve stěně nabízí místo na koupelnové doplňky a interiér tak působí čistě.

Inovativní technologie pro praktickou radost z vody
v netradiční koupelně

Tlumený barevný design zvýrazňuje volně stojící vanu a sprchu v úrovni podlahy. Zemité tóny vyznačují části koupelny určené pro relaxaci a podtrhují klidný charakter této osobité oázy odpočinku. Moderní baterie řady Metris zdůrazňují svými čistými plochami s chromovým leskem osobitost neobvyklého designu koupelny. Baterie jsou ve vybaveny inovativními technologiemi, které se postarají o odpovědné nakládání se zdroji a zároveň umožňují komfortní požitek z vody.

Moderní baterie v přírodní koupelně

V koupelně s netradičním designem a středomořskou atmosférou vynikají moderní baterie v lesklém chromovém provedení, které nabízí komfortní požitek z vody.

Netradiční koupelna snů s bronzovou vanou.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.