Pro rodinné typy

Útulná koupelna s moderním zařízením
pro ohleduplný požitek z vody

Útulná koupelna nabízí pohodové potěšení z vody pro celou rodinu. Zemité pastelové odstíny a přírodní materiály působí hřejivým dojmem. Stylové prvky ze dřeva a elegantní doplňky dávají funkčnímu zařízení osobitost. Symetrické řešení prostoru podtrhuje přímočarý design a ladí s minimalistickým tvarem baterií.

Útulná koupelna v teplých odstínech dřeva
Útulné zařízení v moderní koupelně

Rodinná koupelna s atmosférou plnou pohody a přirozenou elegancí

Chcete si ve svém novém nebo pečlivě renovovaném domově zařídit útulnou koupelnu plnou hřejivé atmosféry? Vytvořte na pravoúhlém půdorysu symetrické členění prostoru, díky němuž nejlépe využijete dostupné místo. Vlevo a vpravo od osy místnosti je na každé straně identicky vybavené místo s umyvadlem. Koupelnový nábytek ze dřeva, obdélníková umyvadla a chromové baterie vytváří harmonickou dualitu. Vestavěná vana je umístěna na konci místnosti. Praktické odkládací plochy nalevo a napravo nabízí místo na doplňky. Světlé barvy
 v zemitých odstínech působí dojmem přirozenosti. Světla ve venkovském stylu a pečlivě naaranžované doplňky podtrhují osobitý styl, aniž by místnost působila přeplněně.

Moderní baterie pro šetrný požitek z vody v rodinné koupelně

Baterie řady Metris od hansgrohe působí díky svým minimalistickým tvarům v útulné koupelně elegantně. Jemně tvarované křivky a plochy v zářivém chromu ladí s teplým designem koupelny. Inovativní technologie od hansgrohe v bateriích jsou zárukou komfortního a šetrného nakládání s vodou.

Moderní baterie v hřejivém prostředí

Dřevěné prvky a zemité odstíny tvoří v útulné rodinné koupelně podklad pro minimalistický design chromových baterií.

Útulná koupelna s dřevěnými prvky a bateriemi v chromu
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.