Útulná a plná světla

Útulná koupelna ve světlých odstínech doplněná přírodním dekorem

Velký prostor pod střechou nabízí místo pro útulnou koupelnu. Stěny v čisté bílé barvě a světlá dřevěná podlaha absorbují denní světlo
a zesilují jeho účinek. Díky živému dřevěnému dekoru působí jednoduché zařízení přirozeně a podtrhuje příjemné prostředí. Baterie dodávají koupelně svým organickým propojením tvaru a funkce moderní vzhled.

Útulná koupelna s přírodním prostředím a vytříbenými bateriemi
Velkorysá sprcha s wellness charakterem

Otevřená koupelna s přirozenou elegancí

Chcete si ve svém novém nebo elegantně renovovaném domově zařídit útulnou koupelnu plnou hřejivé atmosféry? Využijte velkorysý prostor pod střechou a vytvořte koupelnu s nádechem uměleckého ateliéru. Sněhobílé stěny nebo obklady a světlý přírodní odstín podlahy zintenzivňují účinek denního světla. V laskavém interiéru působí zařízení lehce a funkčně. Koupelnový nábytek s dřevěným dekorem, doplňky v přírodních odstínech a rustikální koberec vnáší do čistých geometrických tvarů prvky osobitosti. Velká okna zmírňují sklon střechy a propojují místnost s přírodou. Díky otevřenému propojení s ložnicí se prolínají životní prostory a je zdůrazněn obytný charakter.

Útulná koupelna s moderními bateriemi pro šetrný požitek z vody

Díky svému preciznímu a přírodnímu designu oživují baterie řady Talis od hansgrohe tuto útulně zařízenou koupelnu. Ve světlém, přímočarém prostředí vynikne elegance zářivých chromových povrchů. U umyvadla ovládáte vodu pomocí intuitivního tlačítka (Select). Za jemnou skleněnou stěnou je místo pro sprchu. Velká horní sprcha i ruční sprcha z řady Raindance je zárukou rozmanitosti a komfortu při sprchování.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.