Zahřeje fanoušky Skandinávie

Koupelna ve skandinávském stylu
s moderním prostředím a chytrou technologií

Čistá struktura je typická pro koupelnu ve skandinávském stylu. Členěný půdorys zahrnuje umyvadlo, vanu a sprchu a vytváří z nich oázu pohody. Plochy v bílých a zemitých barevných odstínech zdůrazňují přírodní charakter dřevěné podlahy. Prostá keramika ztělesňuje minimalistický design koupelny a moderní baterie jí dávají styl.

Moderní rodinná koupelna ve skandinávském stylu
Hřejivá atmosféra v koupelně

Střídmý koupelnový design s jasným členěním prostoru a skandinávským zařízením

Máte rádi střídmý design koupelny a chcete kombinovat věcnost moderní architektury se skandinávským zařízením? Pro vytvoření koupelny v přírodním severském stylu je ideální místnost s jasnou geometrií a velkorysou výškou. Ve světlém prostředí s čistě bílými stěnami a stropem vyzařuje přírodní dřevěná podlaha hřejivé teplo. Dělicí stěna v zemitých odstínech vytváří barevný kontrast a slouží jako opora pro vanu. Jednoduchá kulatá umyvadla jsou umístěna na dřevěné desce a prostor odlehčují. Moderní baterie v zářivém chromovém provedení propůjčují tomuto celku noblesu.

Skandinávské zařízení s výraznými bateriemi v moderní koupelně

Svými harmonickými tvary přispívají baterie Metris od hansgrohe k hřejivé atmosféře. Geometricky vyvážené tvary podtrhují věcnost skandinávského zařízení. Zářivý chrom propůjčuje místnosti osobitost a vytváří působivý kontrast k přírodním dřevěným povrchům. Inovativní technologie od hansgrohe umožňují komfortní požitek z vody a zároveň jsou zárukou úsporného nakládání s vodou a energiemi.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.