Nová avantgarda v koupelně

Avantgarda v koupelně: s nápady na jemný design a moderní technologie

Avantgarda v koupelně vyjadřuje odvahu k osobitosti a radost z moderního řešení. Ve stylově čistém prostředí se snoubí exkluzivní design
s inteligentní funkčností. Puristická architektura velkoryse uplatňuje přírodní kámen, ušlechtilou keramiku a exkluzivní baterie. Tato atmosféra koncentrované elegance zve k odpočinku a relaxaci.

Koupelna v puristickém stylu s prosklenou stěnou do zahrady.
Avantgardní koupelna s emocemi

Avantgardní design koupelny inspiruje k emocionálně modernímu stylu

Líbí se Vám, když moderní architektura v přírodním prostředí působí na naše smysly? Vytvořte si koupelnu s širokou prosklenou stěnou, která bude Vaším útočištěm. Sklo propojí puristický interiér koupelny s Vaší zahradou. Ve vzdušném prostředí, které se koncentruje jen na to podstatné, je snadné odpočívat. Umyvadlo, volně stojící vana a sprcha v úrovni podlahy vytváří na podlaze z přírodního kamene místo poklidu a odpočinku. Posezení v blízkosti okna a drobný stolek na odkládání osobních předmětů podtrhují obytný charakter koupelny a zvou k zastavení.

Souhra stylového řešení prostoru a technologické inovace

Stylový design koupelny je u hansgrohe neodmyslitelně spojený s perfektní technologií a komfortním ovládáním. Baterie řady PuraVida zaujmou v individuálně řešené koupelně svými plynulými tvary a organickým spojením chromu a bílé. Citlivá souhra tvaru a textury harmonuje s keramikou koupelny. Světlé velkoformátové obklady z kamene a strop z pohledového betonu či sněhobílá omítka prostor dolaďují. Strukturním prvkem prostoru v jeho středu je horní sprcha Rainmaker Select společně s termostatickým ovladačem RainSelect. Kromě jejího temperamentního vzhledu v bílé a chromu je o komfortní požitek z vody postaráno také díky perfektní funkci.

Avantgarda v koupelně v bílé a šedé

Místo v blízkosti přírody k odpočinku a relaxaci: centrem citlivě řešené koupelny je sprcha Rainmaker Select se svým temperamentním vzhledem v chromu a bílé.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.