Yin a yang v koupelně

Koupelna v černobílé kombinaci s jasnými tvary a puristickou elegancí

Koupelna v černobílé kombinaci vyzařuje puristickou eleganci. Tato duální barevná kombinace vytváří napětí a zároveň uklidňuje. Zařízení spojuje lineární preciznost s jemně zaoblenými tvary a podtrhuje tak hru kontrastů. Jemné baterie v kombinaci bílé a chromu přebírají designový motiv a nabízí inovativní funkčnost pro moderní požitek z vody.

Koupelna s exkluzivními kontrasty

Koupelna s černobílým zařízením a puristickým vzhledem

Plánujete moderní novostavbu nebo nákladnou renovaci a máte rádi harmonickou rovnováhu kontrastů. Zvolte duální barevnou koncepci a vytvořte koupelnu v černé a bílé. Zařízení v puristickém stylu se hodí k čistému prostředí. Působivé napětí mezi precizními liniemi a měkce oblými tvary zdůrazňuje barevnou polaritu. Na tmavých podlahových prknech perfektně vynikne volně stojící vana uprostřed místnosti. Její bíle zářící plocha je příjemná na dotek a její oblý tvar zve k uklidňující koupeli. Bílý a černý koupelnový nábytek u umyvadla tvoří elegantní celek. Hranice mezi funkčním zařízením koupelny a exkluzivním nábytkem se smývá. Černá kožená křesla a velkorysý přechod do ložnice, která je provedena také v černobílé kombinaci, podtrhuje obytný charakter koupelny.   

Přímočaré tvary a inovativní funkčnost pro moderní požitek z vody 

Baterie řady PuraVida od hansgrohe podtrhují svými jemnými tvary duální estetiku koupelny v černé a bílé. Štíhlá vanová baterie stojící na podlaze je elegantním doplňkem ve středu koupelny. Exkluzivní tvary skrývají elegantní technologie: pro komfortní požitek vody a ohleduplné nakládání se zdroji.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.