Setkání přírodního kamene a chromu

Exkluzivní koupelna snů s elegantním půdorysem a prvotřídním interiérem

Díky otevřené koncepci prostoru nabízí exkluzivní koupelna snů dostatek místa na pohyb. Puristická architektura využívá prvotřídní materiály a nerozptyluje hravými detaily zařízení. Design určují plochy z cenného přírodního kamene, exkluzivní keramika a elegantní baterie. Inovativní technologie umožňuje úsporný a zároveň komfortní požitek z vody.

Luxusní koupelna s noblesou v chladném přírodním kameni.
Puristicky elegantní koupelna snů

Vytvořte si noblesní koupelnu snů <br> s exkluzivním interiérem a inovativními technologiemi

Přejete si exkluzivní koupelnu snů v jasně uspořádaném prostředí s puristickým tvaroslovím? Vsaďte na brilantnost ušlechtilého přírodního kamene, elegantní keramiky a vysoce kvalitních baterií, které dají Vašemu stylu výraz. V přímočaře střiženém prostoru si svou koupelnu můžete luxusně zařídit a umístit do ní wellness prostor s vanou, sprchu a umyvadlo. Díky plošně vsazeným mramorovým obkladům s harmonicky proměnlivými strukturami povrchu působí architektura stylově a velkoryse. Zdrženlivá barevnost a nepřítomnost drobných doplňků jsou znaky redukovaného designu, který neodvádí Vaši pozornost od požitku. Elegantně integrované úložné prostory opatřené zrcadly nabízí místo pro předměty denní potřeby a interiér s nimi působí čistě.

Noblesní koupelna snů s geometrickým tvaroslovím

Precizní tvarosloví této koupelny snů tvoří ideální podklad pro elegantní siluetu bílé koupelnové keramiky a zářivých chromových baterií. Ať na umyvadlo nebo k vaně: Baterie řady Metropol od hansgrohe zdůrazňují estetiku 90stupňového úhlu a s efektivní technologií jsou dokonalým doplňkem v moderním prostředí. Velkorysý sprchový systém v rohu místnosti je pozvánkou k rozmanitému potěšení z vody.

Koupelna snů s elegantními bateriemi

Na podkladu z ušlechtilého mramoru se skvěle uplatní linie baterií Metropol. Geometricky přesný design podtrhuje puristickou koncepci prostoru.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.