Nové pohodlí v koupelně

Útulná koupelna s plochami z teplého dřeva a individuálními doplňky

Použití dřeva působí v této útulné koupelně hřejivým dojmem. Deska s robustního borového dřeva je ideálním podkladem pro bílou koupelnovou keramiku a elegantní baterie. Živá struktura dřeva vyvažuje v moderní architektuře strohý charakter pohledového betonu
či hrubě omítnutých ploch. Díky přírodnímu materiálu se koupelna stává individuální oázou pohody.

Světlá obytná koupelna s dřevěnou podlahou a klidovou zónou.
Koupelna snů: útulný interiér se dřevem

Kreativní nápady a harmonicky sladěný design v útulné koupelně.

Přejete si obytnou koupelnu s prostorným členěním, která Vám bude sloužit jako soukromá wellness oáza? V tom případě si s pomocí dřeva, látky a osobitých dekoračních prvků vytvořte útulnou koupelnu s lákavým interiérem. Velkorysý půdorys umožňuje prostorové oddělení funkční části s toaletou a bidetem a wellness zóny s vanou, sprchou a umyvadlem. Kromě potěšení z vody nabízí pohodlná klidová část, v níž si lze sednou či lehnout, prostor k odpočinku. Dřevo je ideálním materiálem pro kreativní řešení koupelny: přírodní charakter podlahových prken příjemných na došlap celý prostor protepluje. Vestavěné lehké podesty vytváří v prostoru různé úrovně a oblíbená místa k odpočinku. Mezi lehkými polštáři a dekorativními prvky - jako v obrazové galerii s oblíbenými motivy - lze nádherně relaxovat.

Designové baterie a koupelnová keramika na pravém místě

Zážitkový prostor koupelny rozšiřují velká okna nebo vstup do zahrady či na terasu. V místnostech bez denního světla vytvoří útulnou atmosféru individuálně navržené osvětlení. Optimální světlo dovedně zvýrazní jemné linie elegantní keramiky a bílý a chromový povrch exkluzivních baterií. Baterie PuraVida od hansgrohe díky svému jemnému designu harmonicky ladí s interiérem. Díky velkorysému sprchovému systému se středobodem prostoru stává radost z vody.

Řešení prostoru a dekorace v koupelně

V útulně zařízené koupelně hraje hlavní roli wellness. Teplé dřevo ladí s bílou koupelnovou keramikou a bateriemi v zářivém provedení v bílé a chromu.

Nápady na útulnou koupelnu se dřevem.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.