Pro milovníky klasiky

Klasická koupelna s nostalgickým designem pro moderní požitek z vody

Klasická koupelna dává ožít tradiční lázeňské kultuře. Díky svému nostalgickém šarmu působí klasický design hravě a elegantně zároveň. Bílá koupelnová keramika, dřevo a jemně zaoblené baterie se harmonicky snoubí ve vzdušném, světlém prostoru. Za retro vzhledem se skrývá moderní technologie pro šetrný a komfortní požitek z vody.

Klasicky řešená koupelna s volně stojící vanou
Vintage s hravou elegancí

Klasické tvary, zlatá úprava a elegantní bílá v koupelně

Přejete si, aby Vaše koupelna byla osobitým prostorem s nádechem nostalgie? Nechejte se vést svým tradičním citem pro styl a vytvořte koupelnu s vybranými doplňky v klasickém stylu. Velkorysé prostředí se světlou atmosférou nabízí různá místa, která zvou k zastavení. S volně stojící vanou, sprchou v úrovni podlahy a odpočinkovou zónou ve stylu vzdušné zimní zahrady si do Vašeho domova přinesete luxus exkluzivní lázeňské kultury. Zdrženlivá elegance bílé koupelnové keramiky a barevně ladící řešení stěn a podlahy nabízí ideální kulisu pro klasické zařizovací detaily. Antický sedací nábytek s koženým potahem i půvabné komody a stolky ve stylu vintage jsou dekorativními prvky nostalgického designu.

Nostalgické baterie pro moderní požitek z vody v klasickém stylu

Zlaté akcenty podtrhují v luxusním klasickém interiéru harmonii dřeva, přírodního kamene, keramiky a zářivého chromu. Díky svému noblesnímu dekoru jsou nostalgické baterie vrcholem klasického koupelnového designu. Se svými charakteristicky oblými tvary se řada Metropol Classic od hansgrohe odvolává na hravý šarm původní lázeňské kultury. Spojení tradiční elegance a inovativní technologie je současně zárukou šetrného využití vody.

Klasické baterie v nostalgické koupelně

Hravé baterie Metropol Classic ladí se světlým interiérem. Zářivý chrom se zlatými akcenty je výrazným prvkem v tradičně zařízené koupelně.

Umyvadlová baterie se zlatými prvky v klasické koupelně.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.