Moderní interpretace klasického designu

Klasická koupelna s tradičním zařízením pro moderní požitek z vody

V moderní architektuře je klasická koupelna provedena v nové interpretaci. Jasná geometrie je přitom v působivém kontrastu k tradičnímu zařízení. Rustikální charakter dřevěné prkenné podlahy působí v prostorách se světlými stěnami a stropem obzvláště elegantně. Ke klasickému designu koupelny se hodí umyvadla s oblými konturami položená na desku a volně stojící vana.

Klasická koupelna s dřevěnou podlahou v nové interpretaci.
Tradiční design v moderní koupelně

Klasický styl zařízení a moderní technologie ve stylové koupelně

Máte rádi jasné linie moderní architektury a zároveň se Vám líbí klasický design koupelny? Díky souhře přímočaré geometrie prostoru a tradičního zařízení vzniká nová interpretace klasické koupelny. Čistě bílé a světlé pastelově šedé obklady vytváří elegantní kontrast k teplým dřevěným prknům v přírodním provedení. Hravé dekorační prvky v jemných barevných nuancích šíří nádech nostalgie. Také volně stojící vana umístěná ve wellness části a jemné oblé tvary umyvadel položených na desce jsou inspirovány tradičním designem koupelny. Sprcha v úrovni podlahy, která je umístěna ve středu místnosti, přináší osvěžující požitek z vody. Pohodlné křeslo v retro stylu zve po sprše k relaxaci.

Komfortní a šetrný požitek z vody v klasické koupelně

Baterie řady Metris Classic od hansgrohe jsou díky svým půvabným tvarům ideálním partnerem pro klasický styl zařízení. Minimalistický design interpretuje rozmach tradičních tvarů moderním způsobem a skrývá inovativní technologie pro šetrné nakládání s vodou. Ve velké sprše je místo i pro sprchování ve dvou. Kulaté horní sprchy Raindance Classic ladí s interiérem a jsou zárukou moderního sprchování.

Klasický koupelnový design umyvadla

Chromové baterie září v klasickém stylu zařízení. Kulatá bílá umyvadla položená na desce ladí s jasnými liniemi štíhlých umyvadlových baterií.

Oblé baterie v klasickém stylu na bílé keramice.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.