Pro mladé a nestárnoucí

První vlastní koupelna se svěžím designem
a moderním komfortem

Mladí si pro svou první koupelnu přejí vysoce kvalitní zařízení a technologickou efektivitu bez velkého finančního zatížení. Mladistvá architektura přitom sází na jasné linie a individuální barevnou koncepci. Ve střídmém prostředí vzniká svěží koupelnový design, který působí věcně a živě zároveň.

Svěží design pro mladé

První vlastní koupelna s čistými funkčními tvary v kreativním prostoru

Zařizujete si první vlastní koupelnu a přejete si moderní požitek z vody ve svěžím designu? S inteligentními inspiracemi si i v malých prostorách vytvoříte funkční a současně velmi temperamentní interiér. Denní světlo zvětší prostor a sprcha v úrovni podlahy přináší volnost pohybu. Odvážná kombinace velkorozměrových obkladů z přírodního kamene, klasických bílých obkladů a mozaiky ve svěží zelené barvě je stylová a prostor oživuje. Dekorativní dřevěné doplňky dotváří kreativní kombinaci materiálů a textur. Tvarově dokonalé chromové baterie na bílé koupelnové keramice jsou zárukou úsporného nakládání s vodou.

Svěží design koupelny s elegantními a technologicky inovativními bateriemi

Jasné linie a štíhlé tvary baterií podtrhují dynamický design koupelny. Prostoru dominuje výrazná Crometta Showerpipe, s níž je radost se sprchovat. Baterie za svým moderním designem skrývají inovativní technologie pro úsporné a přitom komfortní potěšení z vody.

Nechte se obejmout barvami

Použijte svoji kreativitu a vytvořte si stylové barevné prostředí ve vaší koupelně.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.