Pro milovníky slunce

Středomořská koupelna s moderním zařízením a přirozenou atmosférou

Středomořská koupelna vytváří působivý kontrast k moderní architektuře. Harmonické spojení ploch v barvě šedého kamene a odstínů zemité okrové působí hřejivým dojmem. Posezení s velkorysým výhledem do zeleně propojuje prostor s přírodou a zve k odpočinku. Moderní technologie ve wellness prostoru je zárukou inteligentního nakládání s vodou.

Koupelna ve středomořském stylu s okny v plné výši místnosti
Hřejivý interiér velké koupelny

Přírodní akcenty středomořského zařízení v moderní koupelně

Máte rádi moderní architekturu a chtěli byste její přísný šarm spojit s teplem interiéru v přírodním stylu? V tom případě si vyberte řešení s atmosférou jihu a naplánujte středomořskou koupelnu s protepleným interiérem. Plochy z pohledového betonu tvoří v místnosti s přímočarým půdorysem základ útulného a klidného zákoutí. Oddělením od funkční části vzniká lákavá wellness oáza s velkorysou sprchou, volně stojící vanou a kubicky tvarovaným umyvadlem. Lavice před prosklenou stěnou v plné výši místnosti zve k posezení a pohled směřuje do zeleně. Prosklená stěna prostor otevírá a vpouští do domu přírodu. Zrcadla za umyvadlem zachycují denní světlo a odráží jej do místnosti. Zemité odstíny harmonují s robustním charakterem pohledového betonu v barvě šedého kamene a působí teplým dojmem.

Přímočaré tvary a inovativní funkčnost pro moderní požitek z vody

Svými geometrickými tvary a zářivými chromovými plochami zvýrazňují baterie řady Metropol od hansgrohe moderní charakter interiéru ve středomořském stylu. Ve sprše v úrovni podlahy zaujme velká horní sprcha Rainmaker Select se skleněným diskem vodních paprsků na bílém podkladu . V kombinaci s barevně harmonující ruční sprchou v bílé a chromu je postaráno o rozmanité potěšení ze sprchování. Inovativní technologie přitom nabízí ergonomický komfort a umožňují šetrné zacházení se zdroji.

Inovativní baterie v elegantní koupelně.

V elegantní koupelně se snoubí tvar a funkce. Čistý design baterií stojících na podlaze skrývá perfektní technologii pro moderní požitek z vody.

Středomořská atmosféra s bateriemi stojícími na podlaze
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.