Vzorová kompozice v přírodních tónech

Orientální koupelna plná života s tradičními vzory Východu

Abstraktní vzory a jemné barevné přechody se v orientální koupelně snoubí v dekorativní jednotě. Přímočaré zařízení působí moderně. Drobná mozaika a design s geometrickými tvary a květy propůjčují koupelně osobitost. Decentní barevná koncepce živé motivy zklidňuje
a vytváří přirozenost. Inovativní baterie a sprchy zajistí komfortní radost z vody.

Sprcha s velkou horní sprchou v orientální koupelně.
Moderní Orient v koupelně

Orientální inspirace a abstraktní design v koupelně

Máte rádi abstraktní vzory a rádi byste si vytvořili moderní koupelnu s nádechem orientu? V tom případě se nechejte inspirovat živými motivy orientálních lázní a zkombinujte dynamiku východních ornamentů s klidem přímočaré přirozenosti. Tmavá mozaika, odsazené plochy stěn v jednoduché bílé a úzké hrany ze světlého dřeva rámují velké plochy s geometrickým a květinovým dekorem. Decentní barevná koncepce s pastelovými odstíny a jemnými zemitými tóny temperamentní interiér zklidňuje. Sprchový kout v úrovni s podlahou prostor rozšiřuje a nabízí velkorysé místo na sprchování. Deska ze světlého dřeva a na ní usazené umyvadlo tvoří ucelený geometrický soubor. Jasné tvary propůjčují prostoru přirozenost. Stěna v modré pastelové barvě na konci koupelny prostor opticky zvětšuje.

Souhra exkluzivního tvarosloví a moderní technologie

Sprchový systém Rainmaker Select od hansgrohe se v orientálně laděném designu koupelny prosazuje svou elegantní přímočarostí. Rafinovaně prosklený disk vodních paprsků s bílým podkladem u horní sprchy působí jemně a nabízí rozmanitý požitek ze sprchování. Baterie řady Talis od hansgrohe spojují inovativní tvary s velmi pohodlným ovládáním. Navíc se tyto baterie vyznačují úsporným využitím vody a energie. U umyvadla ovládáte vodu pomocí intuitivního tlačítka (Select).

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.