Nový purismus v koupelně

Puristické bydlení s koupelnou zařízenou
v minimalistickém stylu

Puristický design nabízí odpočinek od všedního dne. Jasné linie moderní architektury nechají velmi dobře vyniknout zařízení redukovanému
na svou podstatu. Puristické bydlení proniká i do koupelny a vytváří individuální prostor pro odpočinek. Střídmá barevnost a tvary v kombinaci
s inovativní funkčností jsou zárukou komfortního potěšení z vody.

Velká sprcha a jednoduchá vana v puristickém prostředí.
Funkční koupelna

Puristické bydlení: přímočarý design koupelny v moderní architektuře

Máte rádi minimalistický design a odpočinete si v redukovaném, neomezeně funkčním prostředí? Moderní architektura s jasnou geometrií prostoru a velkorysou koncepcí světla nabízí ideální podmínky pro puristické bydlení. Převezměte přímočarou efektivitu stavebního stylu a vytvořte v obytném prostoru i v koupelně světlý interiér, který je koncentrován na to podstatné. Umyvadlo, vana a sprcha, seskupené do individuálního wellness prostoru, zvou k osvěžujícímu potěšení z vody. Barevný design se omezuje na jasnou koncepci tón v tónu v bílé barvě. Nepřítomnost veselých barevných akcentů a ozdobných doplňků vnáší do prostoru klid. Redukovaná estetika vytváří lehkou, vzdušnou atmosféru.

Puristická koupelna s inovativní technologií v čistém prostředí

Se svým precizním a zároveň přírodním designem přináší baterie řady Talis od hansgrohe do tohoto stylu koupelny oživení. Na jednoduché, bílé keramice elegantně vyniknou zářivé chromované povrchy. Ve sprše umístěné uprostřed koupelny nabízí sprchový systém Croma 100 variabilní sprchování se třemi sprchovými proudy. Inovativní technologie hansgrohe je symbolem dlouholeté funkčnosti a vysokého komfortu.

Puristický design
v koupelně

Puristické bydlení v moderní architektuře zahrnuje i koupelnu. Prostor v obyčejné bílé získává díky zářivým chromovým bateriím na osobitosti.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.