Pro nekomplikované

Útulný koupelnový design se svěžími barvami a praktickým zařízením

Útulná koupelna propůjčí nové zařízenému nebo pečlivě renovovanému domovu osobitý ráz. Díky světlému interiéru působí koupelna prostorněji. Doplňky v chladivých odstínech modré osvěžují atmosféru. Jasné linie funkčního zařízení tvoří pozadí pro nadčasovou eleganci prvotřídních baterií.

Útulná koupelna s čerstvým designem a moderními bateriemi.
Svěží akcenty s pastelovými odstíny a chromem

Útulná koupelna se světlým interiérem a funkčním zařízením

Chcete vytvořit útulnou koupelnu se svěžím designem na malém prostoru? Zvolte světlou barevnost, která zvýší účinek denního světla a oživí atmosféru. Kombinace čistě bílé s nebesky modrými pastelovými odstíny opticky zvětší malý půdorys a zlepší účinek podkrovního prostoru. Úsporný design spojuje vanu a sprchu. V zařízení udávají tón jasné linie a moderní funkčnost. Doplňky do sprchy jsou umístěny v úzkém výklenku ve stěně
a jednoduchý koupelnový nábytek u umyvadla zajistí pořádek. Bílé obklady a oválné umyvadlo položené na desku patří mezi prvky tradičního koupelnového designu. Pozornost přitáhnou dekorativní prvky ve svěžích odstínech modré a baterie v zářivém chromu na klasické pozadí.  

Nadčasový design a moderní technologie
v útulně zařízené koupelně.

Baterie řady Focus od hansgrohe se díky svému nadčasovému designu harmonicky integrují do útulného prostředí s praktickým zařízením. Ve sprše zve elegantní Showerpipe řady Raindance od hansgrohe
k rozmanitému požitku z vody s velkou horní a ruční sprchou. Inovativní technologie přitom zajistí ergonomický komfort a úsporné nakládání s vodou.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.