Pro ranní mrzouty

Veselá koupelna s praktickým zařízením
a temperamentní barevností

Světlo a rozpustilé barevné kombinace vytváří v rodinné koupelně s praktickým interiérem veselou atmosféru. Plochy ve světlých pastelových tónech a odvážné barevné akcenty ve žluté podtrhují účinek denního světla v místnosti s úzkým půdorysem. Funkční zařízení nabízí komfort pro celou rodinu a umožňuje bezstarostný požitek z vody.

Veselá koupelna v pastelových odstínech a barvě slunce
Veselá rodinná koupelna v barvách slunce

Praktický design koupelny pro neomezenou funkčnost na malém prostoru

Přejete si veselou koupelnu a chcete na kompaktní ploše spojit osobitý design s moderní funkčností? Pak vytvořte prostor ve světlých základních odstínech a účinek denního světla podtrhněte koncepcí v barvě slunce. Stěna
s klasickými dělenými okny se ve žlutém odstínu blatouchu stane zdrojem dobré nálady. Pastelově šedé plochy
a funkční nábytek v decentní tmavé šedé působí v interiéru zklidňujícím dojmem. Do střídmého nábytku lze uložit koupelnové doplňky a místnost tak působí uklizeně. Dvě umyvadla a velká koupelna patří k rodinné koupelně. Na konci místnosti je umístěna sprcha. Její skleněná zástěna tvoří protipól k protilehlým vstupním dveřím z rustikálního dřeva.

Harmonický design a technologický komfort v praktické koupelně.

K praktické koupelně patří spolehlivá funkčnost. Baterie řady Logis od hansgrohe jsou díky svým čistým tvarům a jemně oblým plochám ideálním partnerem pro moderní design koupelny. V kombinaci s inovativní technologií je toto jasné tvarosloví příjemné na dotek a současně zajišťuje odpovědné nakládání s cennými zdroji. Tak vypadá moderní požitek z vody.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.