Renovace a modernizace snadno a rychle

Nové baterie pro montáž na omítku Vaši koupelnu rychle vylepší

Myslíte si, že by Vaše koupelna snesla osvěžení? Nechcete ale narušit zdivo a provádět celkovou renovaci? V takovém případě si vyberte
z mnoha nekomplikovaných výrobků od hansgrohe, které lze instalovat na omítku. Tyto baterie a sprchové systémy vylepší Vaši koupelnu technicky i vzhledově. A sprcha či vana se rychle stanou oázami pohody.

Co je montáž na omítku a kdy je vhodná

Klasická varianta instalace ve sprše je termostatická baterie na omítku a k tomu ruční sprcha. Ve vaně k tomu přibude ještě vývod do vany. Dáváte ale přednost důmyslným detailům nebo jste vždy toužili po velké horní sprše? V tom případě zvolte sprchový systém - s ním budete mít více pohodlí, více sprchování a více příjemných zážitků. U tohoto vysoce moderního souboru z termostatické baterie na omítku, horní sprchy
a ruční sprchy jdou design a funkce ruku v ruce.

"Renovace light" – montáž na stávající přípojky

Takovéto kompletní systémy jsou atraktivní, chcete-li koupelnu modernizovat nekomplikovaně. Instalace na omítku jednoduše připojíte ke stávajícím přípojkám. Rozměry přípojek jsou normované, všechny výrobky od hansgrohe se tedy hodí i do Vaší koupelny. Dokonce i v případě, že bydlíte v pronájmu, se výměna vyplatí, neboť baterie a termostaty montované na omítku a sprchové systémy lze stejně rychle zase odmontovat.

A jak funguje instalace pod omítku? Pokud termostatické baterie hladce integrujete do zdi, ušetříte místo a instalace vypadá kultivovaně
a uměřeně. Tento designový minimalismus Vám zajistí více volnosti pohybu při sprchování nebo koupeli. Instalace je náročnější, protože technika se instaluje pod omítku do základního tělesa. Vyšší náročnost Vám nevadí? V tom případě se podívejte na naše podomítková řešení.

Moderní koupelna se sprchou v úrovni podlahy.
Více komfortu, více sprchování, více příjemných zážitků: tento vytříbený kompletní systém od hansgrohe sestává z ShowerTabletu s velkou odkládací plochou, tyčí, horní sprchou a ruční sprchou Select.

Jaký je výběr ovládání na omítku a co umí

U hansgrohe najdete baterii na omítku pro každý vkus, každou situaci v koupelně a každý rozpočet. Všechny Vám budou věrně a spolehlivě sloužit. A s některými si dokonce můžete splnit své sny o koupelně, které Vám budou ostatní závidět. Zde naleznete rozdělení výrobků, které Vám pomůže při výběru. Společnost hansgrohe nabízí velký počet ergonomických variant rukojetí a designů i různé povrchy. Díky rozsáhlým znalostem a například integrovaným tlumičům hluku, jsou tyto výrobky od hansgrohe mimořádně tiché. 

Baterie s jednou nebo dvěma pákami

Nejjednodušší možnost, jak ovládat vodu, Vám nabízí sprchové respektive vanové baterie. Můžete si vybrat mezi pákovými bateriemi
s jednoduchým ovládáním nebo flexibilní baterie se dvěma kohoutky. U hansgrohe najdete všechno - od decentních základní modelů až
po impozantní luxusní baterie. Tip: zkombinujte Vaši novou baterii s ruční sprchou a nástěnnou tyčí od hansgrohe ze stejné stylové skupiny.

Termostatické baterie - bezpečné řídicí jednotky ve sprše a vaně

Termostatické baterie pro montáž na omítku jsou vybaveny technicky náročným vnitřním životem. Teplotu vody regulují spolehlivě a konstantně. Díky tomu máte ve sprše a vaně maximální pohodlí a jste chráněni před nepříjemnými výkyvy. Termostatické baterie od hansgrohe splňují vysoké bezpečnostní standardy, které spolehlivě chrání před horkem a poraněním - například ochranu proti opaření při 40°, izolovaný korpus se zaoblenými rohy a nastavitelné omezení teploty. 

ShowerTablety – komfortní designové termostaty s odkládací plochou

Všechny tyto výhody v sobě spojují také ShowerTablety. Jedná se o multifunkční komfortní termostatické baterie, které Vám nabízí něco navíc.

  • Díky odkládacím plochám z bezpečnostního skla vytváří spoustu místa pro koupelnové potřeby (dostupné v různých šířkách). Šampon nebo sprchový gel máte díky tomu vždy po ruce. 
  • Jejich supermoderní design zaujme v každé koupelně a harmonicky působí i ve velkých sprchách. ShowerTablet je k dostání také ve svěžím vzhledu v kombinaci bílé a chromu nebo s výtokem do vany.
  • S plochými ovládacími tlačítky ve variantě Select je ovládání ještě příjemnější. Sprchu nebo různé druhy sprchových proudů jednoduše aktivujete stisknutím tlačítka. Intuitivní prvky varianty Select jsou ideální pro děti, starší lidi nebo uživatele s omezenou schopností pohybu.

Showerpipe - kompletní instalace s mnoha přednostmi

Rozhodnete-li se pro jeden z našich sprchových systémů montovaných na omítku, zabijete v koupelně spoustu much jednou ranou. Získáte horní sprchu, aniž byste museli zasahovat do zdi. Budete si užívat rozmanité sprchování až se šesti různými proudy z ruční a horní sprchy a pohodlné ovládání vody. To vše zažijete již u jednoduchých modelů. Máme také nádherně designované varianty Deluxe, které Vás budou hýčkat. U modelů Select můžete plnými doušky užívat pohodlí, design a radost. Také sprchový systém  Showerpipe je k dostání v provedení s vývodem do vany.

Často kladené dotazy (FAQ) ohledně montáže na omítku

Naše mnohaleté zkušenosti ze zákaznického servisu ukazují, že zákazníci mají zejména tyto otázky. Tady nabízíme odpovědi: 

  • Vedení je příliš hluboko ve zdi? Nevadí. V sortimentu naleznete příslušná prodloužení jakékoliv délky. S jejich pomocí můžete Vaši novou baterii instalovat bez problémů.
  • Vedení ve stěně je vedeno lehce šikmo? Není důvod k obavám. U modelů hansgrohe lze malé nedostatky vyrovnat přiloženými přípojkami. 
  • Máte průtokový ohřívač nebo bojler? Žádný problém. V závislosti na modelu fungují baterie a sprchy od hansgrohe s různými systémy zásobování vodou.
  • Jak dlouhá je záruční doba Vašeho výrobku? Společnost hansgrohe Vám dobrovolně nabízí pětiletou záruku* výrobce (bližší informace v sekci Záruka).
  • Váš výrobek je již podstatně starší? Nic se neděje. Vyskytne-li se závada nebo netěsnost později, naleznete u nás náhradní díly, které můžete hravě vyměnit (s pomocí standardního nářadí).

Jak na to: Montáž na stávající přípojky

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.